Naujienų portalas

2018 m. baldų tendencijos

Baldai, kaip ir rūbai ar aplinkos apželdinimo sprendimai pasiduoda madoms, kurios kiekvienais metais keičiasi. Pavyzdžiui, praėjusias metais buvo madingi džiunglių motyvai ir metalinės detalės – palmių lapai, švytintys flamingai ir pan. Jeigu šiais metais įsirengiate namus ir norite susikurti itin madingą ir modernų interjerą, atitinkantį naujausias mados tendencijas, rinkdamiesi baldus ar kitas interjero detales galite vadovautis patarimais, kuriuos pateikia internetinės parduotuvės, prekiaujančios įvairių rūšių baldais ir namų aksesuarais, b-a.eu atstovas M. Meliešius.

Populiarios ryškios spalvos, mediena ir retro stilius

Pilka spalva šiais metais ir toliau išlieka madinga, tačiau jos tonas intensyvėja. Taip pat šiais metais interjero sprendimuose daug drąsiau bus naudojamos sodrios spalvos, todėl jeigu rinksitės akcentus sienoms, ar minkštiems baldams, tokiems kaip sofa, atkreipkite dėmesį į violetinę, tamsiai mėlyną ir tamsiai žalią spalvas. Šios spalvos vyraus visus 2018 m.

Kokybiški mediniai baldai yra klasika, kuri madinga bet kuriuo metu. Tokie baldai suteikia namams prabangos ir padeda sukurti harmoningą atmosferą. 2018 m. madingi tamsūs medienos tonai. Kokybiški mediniai prieškambario ar valgomojo baldai turi turėti ir kokybiškas detales – rankenėlės, kojos ir kiti baldinės furnitūros elementai turi būti pasirinkti tinkamai, kad nesugriautų kuriamo įspūdžio. Internetinėje parduotuvėje b-a.eu medžio masyvų baldų kategorijoje siūloma 341 prekė, todėl galima išsirinkti baldus, atitinkančius naujausias mados tendencijas.

Šiais metais dar labiau jaučiamas retro stiliaus atgimimas. Taip pat siūloma nepabijoti ir maišyti bei žaisti skirtingomis faktūromis. Pabandykite derinti riešutmedį su auksinėmis ar žalvarinėmis detalėmis. Retro formos atgimsta virtuvės ar valgomojo balduose. Tiek naujos, tiek atnaujintos šio stiliaus kėdės tikrai turėtų rasti vietą Jūsų namuose. Natūraliai atrodanti, sendinta mediena suteiks naujų spalvų bet kuriam kambariui.

Tekstūra ir raštai

Spalvos ir raštai, naudojami namų interjero dekoravimui yra tarsi priešprieša prieš tai aptartiems spalviniams sprendimams. Tačiau mėgstantys būtent taip pagyvinti aplinką tokio varianto neturėtų atsisakyti, kadangi raštai, ornamentai ir faktūriniai elementai taip pat bus madingi. Vienspalvę miegamojo sofą visuomet galite dekoruoti pagalvėlėmis, išmargintomis kurios nors pasaulio tautos tradiciniais ornamentais. Molio, keramikos ir kiti natūraliai atrodantys atspalviai turėtų tokią kompoziciją papildyti ir sukurti jaukią atmosferą. Nebijokite derinti smulkių ornamentų su stambiais raštais. Taip sukursite unikalų kambario vaizdą.

Skirtingos tekstūros ir faktūros namuose taip pat ras savo vietą. Miegamojo lovą galima dekoruoti faktūrinėmis rankomis megztomis, nertomis ar siuvinėtomis pagalvėlėmis ar lovatiese. Virtuvėje prie medinių baldų galima priderinti iš vytelių pintą šviestuvą. Žaidžiant skirtingomis tekstūromis ir medžiagomis galima pasiekti puikų efektą, todėl nebijokite eksperimentuoti: pinta sofa svetainėje, makrame technika puoštos pagalvės, metalo ir marmuro deriniai, mediniai ar pinti šviestuvai ir kitos detalės suteiks namams šilumos.

Metalinės detalės ir tropiniai raštai išlieka madingi

Džiunglių ir tropinių augalų motyvai išlieka madingi ir šiais metais, tačiau jeigu praėjusiais metais buvo daugiau spalvų, tai šiais metais koncentruojamasi daugiausia į žalią atspalvį. Sodrūs žalios spalvos tonai derinami su tamsesniais (tamsiai mėlynos arba anglies pilkumo) atspalviais, pavyzdžiui sofų ar fotelių apmušalais, atrodo neįprastai ir įspūdingai. Interjero akcentams, pavyzdžiui pagalvėlėms arba baldams galima rinktis didelių žalių lapų raštus, vabzdžių ar laukinių gyvūnų atvaizdus ar raštus su egzotiniais paukščiais. Be to, su tropiniais motyvais į namų interjerą sugrįžta ananasas, išstūmęs praėjusiais metais išpopuliarėjusį kaktuso motyvą.

Metaliniai akcentai, kaip ir mediniai baldai, gali būti laikomi klasikinėmis interjero detalėmis. Keičiantis interjero madoms šios detalės išlieka, tačiau keičiasi jų atspalviai. Pavyzdžiui, šiais metais reikėtų atkreipti dėmesį į auksą ir žalvarį, tuo tarpu variui reikėtų skirti mažiau dėmesio. Žalvaris išsiskiria tuo, kad atrodo labai natūraliai, todėl tinka prie kitų natūralių medžiagų, pavyzdžiui, medžio. Tai pat jis suteikia prabangos, todėl nebijokite naudoti žalvarinę furnitūrą, veidrodžio rėmus ar kitas detales. Jeigu žalvarį norite paryškinti ir išskirti, derinkite jį su žaliais ar šviesiai rožiniais atspalviais.

Jums gali patikti