Naujienų portalas

Biorevitalizacija. Kas tai?

Yra tikrai daug žmonių, kurių netenkina jų odos būklė. Jie mielai rinktųsi procedūras, kurios duotų naudą ir rezultatą. Tačiau pagalvoję apie chirurginę invaziją, tos minties žmonės atsisako ir gyvena diskomforte arba net skausme. Tokiems atvejams yra skirta biorevitalizacija. Ši, speciali procedūra odai suteikia puikius pokyčius ir rezultatus be jokių chirurginių invazijų ar pjūvių. Atstatant gyvybiškai svarbias odos funkcijas, ši moderni technologija leidžia padėti daugeliui pacientų jaustis geriau. Pažiūrėkime į tai, kas yra biorevitalizacija ir kaip ji veikia!

Biorevitalizacijos apžvalga

Jeigu žmogų vargina senėjanti oda (raukšlės, patamsėjimai ir pašviesėjimai, pigmentinės dėmės, stangrumo praradimas) ar net randai bei strijos, galima kreiptis į profesionalius dermatologus dėl biorevitalizacijos. Labai mažą pašalinių reiškinių tikimybę turinti procedūra leidžia gana greitai pasiekti norimų odos atjauninimo rezultatų.

Naudojami HYALIAPHASE ir NUCLIAPHASE preparatai, kurių efektyvumas ir veiksmingumas būtent odos jauninimui yra įrodytas ir pagrįstas moksliškai. Šie preparatai įvedami į vidurinį odos sluoksnį, mikroinjekcijos būdu. Preparatus sudaro hialurono rūgštis ir polinukleotidai, kurie skatina odos gyvybinės veiklos procesus bei atkuria jaunatviškesnę išvaizdą.

Tai pavyksta pasiekti sustiprinant vietinę kraujotaką, stimuliuojant fibroblastus ir aktyvuojant įvairias ląsteles bei darinius prieš laisvuosius radikalus. Padidėjus hialurono rūgšties ir vandens, odoje, kiekiui, taip pat atsiranda ir papildoma apsauga nuo UV radiacijos.

Ką verta žinoti apie procedūras?

Nors šis sprendimas – diskretiškas, paprastas ir nechirurginis būdas atjauninti odos išvaizdą, visgi yra situacijų, kada biorevitalizacija negali būti atliekama. Nėščioms bei žindyvėms moterims, vartojantiems priešuždegiminius vaistus ir/ar sergantiems uždegimais arba infekcinėmis ligomis biorevitalizacija nebus daroma. Tik išsigydžius simptomus ir praėjus žindymo laikotarpiui galima imtis šių procedūrų.

Biorevitalizacija veikia visame kūne, tačiau dažniausiai ją atlieka krūtinės, veido, kaklo, šlaunų, pilvo ir sėdmenų srityse. Poveikis yra tikrai netrumpalaikis, tačiau savaime suprantama, kad procedūrą reikės pakartoti, norint ilgalaikio efekto. Kartojama – 1 kartą per ketvirtį, o rezultatas matomas ir po pirmos procedūros bei ilgai išsilaiko po viso kurso.

Jums gali patikti