Naujienų portalas

Grožio salonas „Greenas“ atidaro išskirtinę plaukų SPA oazę

Aplinkai draugiškas grožio salonas „Greenas“ švenčia ketverių metų gimtadienį, ta proga atidaro išskirtinį SPA plaukų saloną – „Greenas SPA“, kuriame galės pasilepinti tiek moterys, tiek vyrai.

Nuo birželio vidurio Vilniaus gatvėje esančiame Centro pasažo pastate duris atvers jau visų pamėgto, aplinkai draugiško ir plaukus bei galvos odą puoselėjančio grožio salono „Greenas“ plaukų SPA. Viena iš salono įkūrėjų Olga Wiseman sakė, jog plaukų SPA jų salone yra ne naujiena, nes šios procedūros jau seniai yra itin pamėgtos klientų, būtent dėl to atsirado poreikis šias paslaugas atskirti.

„Per ketverius metus labai išaugome. Grožio salone atliekame plaukų kirpimą, dažymą, šukuosenas bei plaukų SPA, todėl reikėjo atskiros erdvės, kurioje didžiausias dėmesys bus skiriamas plaukų SPA ritualams: įvairios kaukės, pilingai, plaukų atgaivinimo procedūros, vandens vonios ir aliejai plaukams, ultragarso aparatai, padėsiantys įvesti produktą giliau į plauką, taip pat atliekami ir kirpimai“, – sakė Olga Wiseman. Pasak jos, šiame plaukų SPA centre didelis dėmesys bus skiriamas žmonėms, turintiems galvos odos problemų. Specialistė jiems rekomenduoja plaukų procedūras atlikti kartą per savaitę. Priklausomai nuo problemos sudėtingumo, rezultatas jau gali matytis net ir po vieno apsilankymo.

„Mes padedame žmogui gyventi su esama galvos odos problema, be diskomfortiško jausmo, odos tempimo, niežėjimo ir kitų negiamų pojūčių. Specialių priemonių ir procedūrų pagalba nuraminame galvos odą ir žmonės pradeda gyventi komfortiškai, tai paliudijo ne vienas klientas“, – teigė „Greenas“ savininkė. Plaukų SPA salono atidarymo proga išleidžiama ir nauja, plaukų priežiūros namuose produktų linija, skirta tiems, kurie salone jau pasiekė norimų gerų rezultatų ir pagerino savo plaukų būklę. Šie produktai skirti esamam rezultatui palaikyti. „Neturintys plaukų ar galvos odos problemų, taip pat labai laukiami grožio ritualams: pailsėjimui, atsigavimui ir savęs palepinmui, ar sveikos galvos odos palaikymui“, – pasakojo Olga.

Dauguma žmonių dar neįsivaizduoja, kokia svarbi yra tinkama galvos odos priežiūra ir būklė. Didelį vaidmenį lemia stresas, būtent jis labiausiai kenkia ne tik visam mūsų organizmui, bet ir plaukams. Ant galvos odos yra apie 300 taškų, kurie skatina generaciją ir spartina plaukų augimą.

„Šiuolaikinis žmogus gyvena tokiu įtemptu ir greitu ritmu, kad labai nori pailsėti, todėl mes stengiamės sukurti poilsio erdvę, gamtos oazę, pasitelkdami azijietiškus motyvus. Neatsleisiu visų mūsų SPA interjero detalių, jas bus galima pamatyti atidarymo metu arba bet kuriuo metu apsilankius „Greenas SPA“, tačiau išduosiu paslaptį, jog plaukų plovimo erdvėje turėsime ne tik patogias kėdes, ant kurių galėsite ištiesti kojas, bet ir tikras samanas“,intrigavo „Greenas“ įkūrėja Olga Wiseman. Anot jos, ant sienos bus tikrų, užkoncervuotų samanų, galinčių išstovėti net 100 metų, kompozicija. Apie tokią interjero detalę Olga svajojo jau seniai, ją įkvėpė Singapūre aplankytas sodas, o svajonei išsipildyti padėjo „Gaja Decor Group“. „Greenas SPA“ dizainą ir interjerą kūrė dizaineris Mantas Lataitis. Ne tik vaizdai, bet ir natūralių eterinių aliejų kvapai klientus nukels į gamtos oazę ir leis pasimėgauti išskirtinėmis, maloniomis akimirkomis.

Jums gali patikti