Naujienų portalas

Ką padovanoti kompiuterinių žaidimų entuziastui?

Kompiuteriniai žaidimai – tai viena tų laisvalaikio veiklų, kuri džiugina ir vaikus, ir suaugusiuosius. Tam tikrų pomėgių turintiems žmonėms išrinkti dovanas galima gerokai paprasčiau, todėl kompiuterinių žaidimų entuziastams rasti tinkamą dovaną galėsite be didelių pastangų. Klaidinga manyti, kad dovana pareikalaus itin didelių išlaidų – žemiau pateiksime keletą dovanų idėjų, kurias pasirinkus tikrai nereikės smarkiai išlaidauti. Taigi, ką padovanoti kompiuterinių žaidimų mylėtojui?

Naujas kompiuterinis žaidimas

Tokia dovana tikrai nudžiugins kiekvieną kompiuterinių žaidimų mėgėją, todėl galite pasvarstyti apie būtent tokią dovanos idėją. Renkantis kompiuterinius žaidimus pirmiausia vertėtų atsižvelgti į jų tipą – tai gali būti PC, Xbox One, PS4 žaidimai, ir t.t. Kompiuterinius žaidimus galite rinktis pagal žaidimo žanrą, amžiaus cenzą (tai ypatingai aktualu renkant kompiuterinius žaidimus vaikams), populiarumą, ir t.t. Kiekvieną kompiuterinių žaidimų mėgėją tikrai nudžiugins dar nebandyti žaidimai, todėl taip pat galima pasidomėti, kokie žaidimai buvo neseniai išleisti.

Belaidės ausinės

Paskutiniu metu belaidės ausinės sulaukia vis didesnio susidomėjimo, ir tai tikrai nekelia nuostabos. Naudotis tokiomis ausinėmis galima žymiai patogiau, o kokybiškas ir aiškus garsas visada leidžia dar labiau įsijausti į žaidimo eigą. Galite būti užtikrinti, kad dėl tokio dovanos pasirinkimo tikrai apsidžiaugs ir kompiuterinių žaidimų mylėtojo namiškiai – juk mažų mažiausiai norisi ištisas valandas klausytis kompiuterinių žaidimų skleidžiamų garsų.

Kompiuterio pelė arba klaviatūra

Kokybiška kompiuterio pelė ar nauja klaviatūra taip pat maloniai nustebins PC žaidimų mylėtojus. Renkant tokią dovaną visada svarbu įsitikinti, kad kompiuterio klaviatūra ar pelė yra pritaikyta žaidimams, nes būtent tai galės užtikrinti sklandesnę žaidimo eigą (šie kompiuterio priedai įprastai pasižymi kur kas didesniu jautrumu). Jei ieškote gana nebrangios dovanos, tokiu atveju puikiai pasiteisins kompiuterio pelės kilimėlis, kuris gali būti dekoruotas tam tikrais užrašais ar piešiniais (prekyboje tikrai rasite tokių, kurie yra skirti konkrečių žaidimų mylėtojams).

Patogi biuro kėdė

Jei prie kompiuterio praleidžiama ganėtinai daug laiko, patogi biuro kėdė tikrai gali būti pasirinkimu (tokia dovana gali nudžiuginti ne vien tik kompiuterinių žaidimų mėgėjus, bet taip pat ir dirbančius prie kompiuterio).  Žinoma, tokia dovana gali pareikalauti kiek didesnių išlaidų, tačiau naują kėdę galite įteikti nuo visos bičiulių kompanijos. Kartais yra kur kas palankiau dovanoti vieną brangiau kainuojantį daiktą nuo visų atvykusių pasveikinti nei po dovaną nuo kiekvieno svečio atskirai: juk turbūt ne kartą ir jums patiems yra tekę gauti tokių „simbolinių“ dovanų, kurios vėliau tiesiog renka dulkes lentynoje…

Kompiuterinių žaidimų fano atributika

Kaip jau minėta anksčiau, ieškant gana nebrangios dovanos galima pasvarstyti apie kompiuterio pelės kilimėlį su tam tikru užrašu ar aplikacija, tačiau tikrai nebūtina tuo apsiriboti: taip pat palankia pasirinkimo galimybe gali būti ir kiti daiktai su mėgstamų žaidimų užrašais ar piešiniais: kompiuterinių žaidimų faną taip pat gali maloniai nustebinti marškinėliai, puodelis, kepuraitė, ir t.t.

Bigbox svetainėje rasite iš tiesų nemažai kompiuterinių žaidimų mėgėjams skirtų dovanų, tad tikrai galėsite išrinkti tokią, kuri solenizantą maloniai nustebintų. Užsukite pasižvalgyti – čia prekių asortimentas yra itin gausus, o kainos – nedidelės.

 

 

Jums gali patikti