Naujienų portalas

Karolina Meschino ir dešimtys „Apple“ fanų nemiegojo – susirinko išbandyti naujuosius „iPhone“

Naujųjų „Apple“ telefonų pristatymo Lietuvoje, Ukmergės g. 240 Vilniuje esančiame „Apple Shop“ pasižiūrėti susirinko dešimtys „iPhone“ fanų. Šiemet Kupertino įsikūrusi kompanija pristatė net tris naujus telefonus, todėl prekyba sulaukė išskirtinio dėmesio ir Lietuvoje. Prekybos pradžios renginyje dalyvavo ir žinomi žmonės, mėgstantys „Apple“ produktus: viena populiariausių socialinių tinklų žvaigždžių Karolina Meschino, „Unbox Ring“ vedėjas Šarūnas Tamulis, bei vienas žinomiausių Lietuvos didžėjų, hiphopo muzikos legenda DJ Mamania.

Didžiausio namų elektronikos tinklo „Topo centro“ generalinio direktoriaus Remigijaus Štaro teigimu, „iPhone“ – ko gero laukiamiausia premjera, kurios gali pavydėti daugelis gamintojų: „Naujųjų „iPhone“ šiemet  jie net trys skirtingi, skirti skirtingoms auditorijoms, todėl savo favoritą atras kiekvienas. Tai patvirtina rekordiškai daug į naktinį pristatymą susirinkusių žmonių – visi skuba įvertinti naujausius „Apple“ gaminius ir rasti savo favoritą“, – teigė R. Štaras.

Į naktinį pristatymą atvykus „iPhone“ fanė Karolina Meschino, „Apple“ kuriamus telefonus pamėgo dėl daugybės priežasčių: „Mano „iPhone“ yra mano pagrindinis darbo įrankis, mano darbo „partneris“. Jis man atstoja kompiuterį ir planšetę, realiai viską sugebu susitvarkyti, ką reikia naudodama tik savo telefoną – „e-mailai“, socialiniai tinklai, nuotraukos“, – savo įspūdžiais dalinosi Karolina Meschino.

Šiemet „Apple“ savo fanus nudžiugino net trimis „iPhone“ modeliais. Pažangiausias iš trijulės yra naujasis „iPhone 11 Pro Max“ su 6,5 colių „Super Retina XDR“ OLED ekranu, nauja trigubos kameros sistema su trimis 12MP ypač plataus kampo, įprasta ir priartinimo kameromis bei naktiniu režimu, leisiančiu užfiksuoti puikius kadrus net ir naktį. Visi trys nauji „iPhone“ taip pat gali pasigirti ir patobulintu „Face ID“ veido nuskaitymu bei galingiausiu „A13 Bionic“ procesoriumi. Be to, šiemet „Apple“ į „Pro“ telefonų komplektaciją pridėjo ir 18W greitąjį kroviklį.

„iPhone 11 Pro“ turi tas pačias savybes, tačiau mažesniame korpuse su kiek mažesniu 5,8 colių ekranu tiems, kas labiau mėgsta kompaktiškus telefonus. Na, o norintys labiau prieinamo „iPhone“ gali rinktis įprastą „iPhone 11″ su 6,1 colio „Liquid Retina HD“ LCD ekranu, dviguba kameros sistema su 12MP ypač plataus kampo ir įprasta kameromis, „A13 Bionic“ procesoriumi, bevieliu krovimu, atsparumu vandeniui ir dulkėms bei naujausia „iOS 13″ versija.

Norinčių naujųjų „iPhone“ visiškai nestabdė net ir tai, kad už juos reikėjo sumokėti nemažą telefono kainą iš karto: „iPhone 11″ kainos prasidėjo nuo 819 Eur, „iPhone 11 Pro“ – nuo 1169 Eur, o „iPhone 11 Pro Max“ – nuo 1279 Eur. Išankstinės prekybos metu populiariausi buvo tamsiai žalios spalvos (Midnight green) „iPhone“ telefonai.

Jums gali patikti