Naujienų portalas

Keičiasi lietuviško L‘Officiel žurnalo veidas

„Netrukus prekyboje pasirodysiantis L‘Officiel žurnalo rugsėjo mėnesio numeris taps paskutiniuoju, prie kurio turinio dirbau aš ir senoji komanda. Mat šią vasarą leidybos teises perdavėme naujiems leidėjams.
Dešimtmetį trukusi kelionė leidyboje, už „L’Officiel“ žurnalo vairo, leido suprasti, kaip šiame sudėtingame lietuviškos rinkos versle svarbu gebėti ne tik teisingai analizuoti pelno bei nuostolio lenteles. Dar svarbiau – nepaliauti gilintis į tai, kas suteikia leidiniui tikrąją vertę. „L’Officiel“ išskirtines pozicijas tarp kitų Lietuvoje leidžiamų leidinių išsikovojo ne dėl tarptautinio vardo, bet turinio išskirtinumu, drąsiais sprendimais, redakcijos bei autorių kompetencija.
Esu dėkinga visiems, kurie ėjo kartu šį ilgą ir kūrybingą kelią. Deja, vienos iš mūsų bendražygių gyvenimo kelionė netikėtai nutrūko. Šviesios atminties dizainerė Kornelija Buožytė, kurią taip staiga išlpėšė mirtis, buvo kantri, talentinga ir be galo darbšti.
Šiandien galvoju apie kiekvieną per šį L‘Officiel dešimtmetį sutiktą žmogų, kurie kartu puoselėjo ir įgyvendino idėjas, palaikė, mokėsi ir mokė. Sėkmės visiems tęsiantiems savąsias istorijas!…. Esu dėkinga visiems, kurie prisidėjo kuriant L’Officiel istoriją Lietuvoje. Visiems, kurie draugavo, bendradarbiavo, palaikė ir kritikavo“

Savo soc. paskyroje paskelbė žurnalo „L’Officiel“ vyriausioji redaktorė Jurgita Garbaravičienė.

 

Jums gali patikti