Naujienų portalas

Klasikiniai vestuviniai žiedai: kodėl sakoma, kad klasika nesensta?

Vestuvės, didinga ir nepamirštama šventė, kuri diktuoja savas taisykles. Viena jų – vestuviniai žiedai. Ir nors pastaruosius kelis metus vis dažniau pasitaiko porų norinčių išskirtinių ir vienetinių žiedų, vis dar yra tų, kurie amžinai liks ištikimi klasikai. „Klasikiniai vestuviniai žiedai – geriausi!“ – pasakytų jie. Na, o mes sutinkame! Nėra gerų ar blogų žiedų, yra kiekvienam asmeniškai sukurti ir idealūs žiedai. Vienam tiks klasikiniai, o kitam tiks žiedai su pačiais įvairiausiais išraižymais bei brangakmeniais.

Kodėl klasikiniai žiedai?

Klasikiniai vestuviniai žiedai – tai amžinai populiarūs ir elegantiški lygūs žiedai be jokių įmantrybių. Jie gali būti blizgūs, matiniai arba faktūriniai. Taip pat klasikinis žiedas būna vienos arba kelių spalvų aukso. Toks papuošalas yra patogus nešioti kasdien ir puikiai dera su kitais aksesuarais. Būtent todėl klasika nesensta, nes tai – pigiau, praktiškiau ir visada elegantiška.

Jeigu būsimi jaunavedžiai nemėgsta pompastikos ir ruošiasi nedidelėms vestuvėms, paprastai šį sprendimą lydi ir klasikinių vestuvinių žiedų pasirinkimas. Visiems gerai žinoma citata „grožis slypi paprastume“ yra ypač tinkama, kai kalbame apie tradicinius ir jau daug metų visame pasaulyje vertinamus klasikinius vestuvinius žiedus. Nors jie iš tiesų yra gana paprasti, svarbiausia tai, ką jie simbolizuoja – dviejų žmonių nesibaigiančią ir amžiną meilę.

Ar reikalinga žiedui komforto zona?

Jei Jūsų pirštų forma ties, t. y. krumplis ir narelis vienodos apimties, Jums tiks visų formų žiedai.

Jei Jūsų pirštų forma – kūginė, t. y. krumplis siauresnis už narelį. Jums tiks žiedai su komforto zona.

Na, o jei Jūsų pirštai smėlio laikrodžio formos, kai krumplis platesnis už narelį. Jums tiks žiedai be komforto zonos.

Kuo gerai komforto zona?

Komforto zona yra specialus žiedo vidinėje pusėje suformuotas išgaubimas, dėl kurio žiedas neįsiręžia į pirštą, lengvai nusiima, po juo nesikaupia nešvarumai. Tiesa, yra nuomonių, jog sumažinus piršto ir žiedo sąlyčio tašką, padidėja tikimybė pamesti papuošalą. Tačiau specialistai tvirtina, kad komforto zonos kontaktinis plotas yra tikrai pakankamas ir jį pamesti sunku.

 

Jums gali patikti