Naujienų portalas

Kodėl išmaniesiems reikalingi apsauginiai stikliukai?

Ko gero dabar sutikti žmogų, kuris neturėtų jokio išmaniojo įrenginio būtų keista. Todėl būtent sudužęs ekranas arba jo nugarėlė yra dažna telefono ar kiti išmaniojo įrenginio keitimo priežastis. Tam, kad to išvengti reikėtų daugiau dėmesio skirti išmaniojo įrenginio apsaugai, o ją suteikti gali tik ekrano ir nugarėlės apsauga. 

Kokie yra didžiausi pavojai išmaniajam įrenginiui?

Yra nustatyta, kad vidutiniškai žmogus numeta savo telefoną ant žemės septynis kartus per metus. Telefonų ekranai yra linkę labiau sudužti negu jų nugarėlės. Be nukritimų, telefonų efektyviai būklei kenkia ir kiti išoriniai veiksniai, tokie kaip: aštrūs daiktai, aukšta/žema temperatūra, sūrus vanduo, smėlis, purvas bei dulkės. Naudodami savo išmanųjį įrenginį be jokios apsaugos, smarkiai padidinate išorinių ir mechaninių ekranų pažeidimų riziką. Nors ir smulkūs įbrėžimai dirbti su telefonu netrukdo, su laiku jie sudaro sąlygas būti mažiau atspariam įvairiems smūgiams. Taip pat net ir patys smulkiausi įbrėžimai gali sukelti įrenginio veiklos sutrikimus, o per juos gali patekti drėgmės ir dulkių. 

Šiuolaikinių išmaniųjų įrenginių korpusinės dalys yra klijuojamos, todėl didelę įtaką turi ir aukšta temperatūra. Norint kuo ilgiau išlaikyti „sveiką“ telefoną, jo nereikėtų kartu su savimi neštis į pirtį ar palikti saulės kaitroje. Nuo karščio išmanusis įrenginys gali atšokti nuo korpuso arba gali būti pažeista baterija.

Labai saugokite telefoną esant prie jūros – sūrus vanduo ir smėlis yra didžiausi išmaniojo priešai. Norint pašalinti dulkes nuo telefono, nevalykite jo į savo megztinį, nes ant jo yra įvairiausių nešvarumų, kurie gali pažeisti patį ekraną. 

Kaip pasirinkti kokybišką išmaniojo apsaugą?

Įsigijus išmanųjį telefoną būtina pasirūpinti jo apsauga, o ji turėtų prasidėti nuo apsauginio stikliukai. Telefonų stikliukai yra patikimiausia apsauga, kuri užtikrina ne tik neleidžia susibraižyti ekranui, bet ir jam sudužti. 

Telefonų ekranų apsaugos susideda iš pagrindinių dviejų tipų: priklijuojama ekrano plėvelė ir apsauginiai stiklai. Elastinga ir plona priklijuojama plėvelė apsaugo telefoną nuo įvairių smulkių įbrėžimų, bet neapsaugo nuo kritimo dūžių. Grūdinto stiklo apsauginė plėvelė jau gali apsaugoti ir nuo paties dūžio galimų pasekmių. Tokio tipo stiklai sumažina apie 20 – 30 procentų smūgio, o tiek gali užtekti, kad jūsų išmanusis būtų apsaugotas. 

Tam, kad užtikrinti didesnę telefono apsaugą, rekomenduojama rinktis ne skaidrias plėveles, o storesnius ir tvirtesnius apsauginius stiklus. Nors ir dauguma šiuolaikinių išmaniųjų yra apsaugoti turėdami tvirtą ekrano stiklo medžiagą, vis tiek reikėtų pasirūpinti papildoma apsauga. Nors ir apsauginis stiklas yra brangesnis už plėvelę, investicija į jį atsiperka, nes stiklas yra žymiai patvaresnis nei apsauginė plėvelė. Apsauginę plėvelę reikia rinktis tada, kada norite apsaugoti telefoną tik nuo nedidelių įbrėžimų arba tada, kai jūsų telefono modeliui nėra pagamintų stikliukų. 

Rinkdamiesi apsauginį stikliuką atkreipkite dėmesį, kad ant pakuotės būtų nurodyta „9H Hardness“. Šis elementas nurodo, kad pasirinkta plėvelė yra pati tvirčiausia, todėl bus itin atspari įbrėžimams.

Kaip prižiūrėti telefono ekraną?

Sudaužius telefono ekrano stiklą, tenka keisti visą ekraną. Jo kaina priklauso nuo to, kokį telefono modelį turite. Jeigu turite aukštos kokybės telefoną, kurį neseniai tik įsigijote, tuomet ekraną keisti verta. Na, o jeigu turite ekonominės klasės ir jau pasidevėjusį telefoną – labiau apsimoka įsigyti naują telefoną.

Tam, kad nuolat nereikėtų jaudintis dėl telefono, galite užsakyti jam draudimą. Šio egzistuoja dvi rūšis: įrenginio ekrano arba viso telefono draudimas. Pirmuoju atveju yra keičiamas tik priekinis ekrano stiklas, o antruoju – tvarkomas visas telefonas arba jis pakeičiamas į naują. 

Jums gali patikti