Naujienų portalas

Kodėl teisingai valdyti savo pinigus, reiškia savimi rūpintis

Kiekvienas privalome savimi rūpintis, tačiau ar visi teisingai supranta kaip iš tiesų reikia savimi rūpintis ir ką tai reiškia? Teisingas savęs rūpinimasis gali padėti ne tik jaustis gerai, bet taip pat ir sustiprėti finansiškai. Yra daug paaiškinimų apie rūpinimąsi savimi. Šis pasakymas tampa vis populiaresnis ir vis dažniau naudojamas. Rūpestis savimi, tai ne tik savo higienos užtikrinimas ar apsilankymas sporto klube, tai apima ir tai kaip elgiamės su savimi, mokomės ir užtikriname savo ateitį. Teisingai savimi rūpintis galima išmokti, tereikia pasistengti, kad iš tiesų savimi pasirūpintume tinkamai. Bet kuo gi visa tai susiję su pinigais?

Kodėl teisingas pinigų valdymas yra viena iš teisingų rūpinimosi savimi formų? Savo finansų kontrolė, tai būdas pagerinti savijautą. Daug streso, rūpesčių, baimės dėl pinigų, neigiamai veikia mūsų savijautą. Norėdami tinkamai pasirūpinti savimi, pirmiausia rūpinamės, jog tam turėtume pakankamai pinigų. Dažnai save kontroliuojame, nors iš tiesų kontroliuoti ir valdyti turėtume ne save, o savo finansus. Visi darome finansinių klaidų, tai natūralu, tačiau iš jų turėtume pasimokyti. Nuo prabangių automobilių kurių negalime sau leisti įsigijimo iki nuolat per mažo atlyginimo problemų ir rūpesčių apie finansinę ateitį bei pensiją. Reikėtų pamiršti anksčiau darytas klaidas ir viską pradėti iš pradžių. Pasistenkite atsikratyti neigiamų minčių ir nuolat save graužti, kad nesugebate tvarkytis su pinigais. Kuo mažiau save graušite, tuo geriau jausitės.

Ateitis yra svarbi, tačiau ja turime rūpintis jau dabar. Dažnai galvojame, kad pensija, tai laikas, kuris ateis dar negreitai arba kurio iš vis nesulauksime, tačiau tokias mintis reikėtų nuvyti šalin. Negalime ignoruoti šio fakto ir apie ateitį turime galvoti. Vargu ar bus malonu sulaukus pensinio amžiaus vos sudurti galą su  galu, prisimenant jog jaunystėje švaistėtės pinigais ir leidote juos kam panorėję. Jei senatve pradėsime rūpintis jau dabar, galėsime ramiau atsikvėpti išėję į pensiją. Nors tai nuobodus ir neįdomus procesas, turime teisingai planuoti ir stengtis, jog ateityje netektų badauti. Atidėti senatvei reikėtų kiekvieną mėnesį. Nesvarbu kiek pinigų galite tam skirti, svarbu tai daryti reguliariai.

Net jei dabar nėra tas laikas, kuomet galite sau leisti viską ką norite, vis tiek privalote galvoti apie ateitį ir jai ruoštis. Žinoma, nereikėtų pamiršti ir šiandienos, tačiau taip pat pagalvoti ir apie pilnavertę senatvę. Nemažai žmonių nesugeba tvarkytis su finansais, jie skolinasi nepaisant turimų skolų (lån trots skulder), nesugeba tinkamai paskirstyti pajamų, o dėl to nebepavyksta tinkamai savimi pasirūpinti ir jaučiamasi blogai. Vadinasi pinigai ir pasirūpinimas savimi yra labai susiję. Prisiimkite atsakomybę už savo veiksmus ir pasistenkite nebekartoti klaidų. Nesvarbu, kad iki šiol su finansais tvarkytis sekėsi blogai, yra gausu įvairių patarimų kaip pagerinti savo finansinę padėtį tiesiog teisingai susidėliojus savo biudžetą ir tinkamai paskirsčius pajamas. Netikite? Pabandykite!

Pinigai gali būti didžiulė streso ir blogos savijautos priežastis, lygiai taip pat, jie gali padėti jaustis gerai ir gyventi patogiai. Kuris variantas bus jūsiškis – priklauso tik nuo jūsų. Spausti čia (klicka här) ir gauti paskolą mygtukas turėtų būti paliktas kraštutiniam atvejui, verčiau peržiūrėti savo finansus ir susidėlioti prioritetus, o prireikus pasikonsultuoti su finansų ekspertais. Paėmus kontrolę į savo rankas, našta ant jūsų pečių gerokai palengvės. Jausitės geriau ne tik  emociškai, tačiau ir fiziškai, sumažės streso ir baimės dėl šiandienos ir ateities. Be to, jausdamiesi finansiškai saugiai, galėsite daryti mėgstamus dalykus, o ne nuolat jaudintis dėl pinigų stygiaus. Tikriausiai akivaizdu, jog pinigai iš esmės gali pakeisti mūsų savijautą, norint jaustis geriau, visai nebūtina valdyti milijonus, tačiau reikia teisingai planuoti finansus ir pavyks gyventi ramiai bei saugiai.

Teigiama pranešime

Jums gali patikti