Naujienų portalas

Lietuviško dizaino namuose – Juozo Statkevičiaus kūriniai

Kvapą gniaužianti naujiena lietuviško dizaino namuose LOCALS.LT – nuo šiol juose galima rasti garsiausio Lietuvos dizainerio Juozo Statkevičiaus kūrinius.

Po savo stogu tik preciziškai atrinktus, konceptualaus ir modernaus dizaino bei ypatingos kokybės prekės ženklus ir jų produktus pristatančių dizaino namų Locals.lt asortimentą papildė ant didžiųjų mados podiumų demonstruoti Juozo Statkevičiaus kūriniai ir aksesuarai. Nuo prabangių ir elegantiškų rankinių bei talpių ir patogių kuprinių iki sportinių kelnių, stilingų kojinių ir apatinių.

Šiemet jubiliejų švenčiantis Juozas Statkevičius – garsiausias Lietuvoje mados ir teatro kostiumų dailininkas, apdovanotas trimis „Auksiniais scenos kryžiais”, Lietuvos valstybės ordinu „Už nuopelnus Lietuvai“ ir daugybe kitų apdovanojimų, pirmą kartą savo kūriniais nusprendė prekiauti ne savo mados namuose.

„Lietuviško dizaino namai Locals.lt garsėja geriausių lietuviško dizaino prekės ženklų asortimentu. Jų klientai – kokybę, išskirtinumą ir unikalumą vertinantys dizaino gerbėjai, todėl man smagu, kad nuo šiol jie Locals.lt parduotuvėse galės rasti ir mano kūrinius tiek vyrams, tiek moterims. Jie čia galės įsigyti ir stilingų laisvalaikio drabužių, ir išskirtinių aksesuarų,“ – apie įkurtuves Locals.lt parduotuvėse pasakoja J. Statkevičius.

„Džiaugiamės, kad prie gausaus kūrėjų ir prekių ženklų būrio, kuriais prekiauja Locals.lt, prisijungė ir neabejotinai žymiausias Lietuvos mados kūrėjas, kurio darbai vertinami ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje. Smagu, kad vienetinių ir aukščiausios kokybės dizaino kūrinių ieškantys Locals.lt klientai nuo šiol pas mus galės rasti ir Juozo Statkevičiaus darbų. Tai, kad po Locals.lt stogu dabar jau galima rasti kone visus stipriausius lietuviško dizaino kūrėjus – mums yra didelė garbė ir malonus darbo įvertinimas,“ – pasakoja viena dizaino namų įkūrėja Inga Ramonienė.

Šiemet Juozas Statkevičius mini ne tik asmeninį jubiliejų, bet ir švenčia savo mados namų trisdešimtmetį. Šia proga jis rengia išskirtinį jubiliejinį madų šou Vilniuje, kuriame žiūravų lauks daug staigmenų. Vienos jų jau dabar sulauks ir Locals.lt pirkėjai. Visi Locals.lt parduotuvėse ir www.locals.lt perkantys Juozo Statkevičiaus kūrinių už 250 eur. ar daugiau – dovanų gaus 46 eur. vertės bilietą į išskirtinį mados šou „Juozo Statkevičiaus mados namams 30 metų“.

Lietuviško dizaino namus LOCALS.LT Vilniuje galima rasti prekybos centruose „GO9“ (3-ias aukštas, Gedimino pr. 9) ir „Panorama“ (2-as aukštas, Saltoniškių g. 9), o nuo lapkričio 15 d. ir prekybos centre „Europa“ (2-as aukštas, Konstitucijos pr. 7A).

Jums gali patikti