Naujienų portalas

Naglis Bierancas dalyvavo juvelyrinių papuošalų su deimantais kūrime

„Naglį šiam projektui pasirinkome neatsitiktinai. Jo dėmesį traukianti asmenybė puikiai atspindi naujosios mūsų juvelyrinės ryškią ir egzotišką dvasią“ – sako De Ribas Jewellery papuošalų salono įkūrėjas Patrikas Ribas, pristatydamas bendrą kolekciją kartu su šokėju, fotografu ir vienu sėkmingiausių nuomonės formuotojų Lietuvoje Nagliu Bierancu.

Egzotika ir drąsa alsuojanti fotosesija

Kontrastinga ir gyva fotosesija, kurios veidu tapo Naglis, pasakoja apie kitų nuomonių nesuvaržytą gyvenimą bei drąsą būti savimi. Permainingasis chameleonas, virtęs naminiu gyvūnėliu, sustiprina kitoniškumo ir vidinės laisvės įspūdį. O jo spalvos dar labiau išryškėja Naglio tatuiruočių fone. Nedidelis, tačiau galingas ir paveikslą užbaigiantis akcentas – naujieji De Ribas Jewellery auskarai.

Puoštis reikia kasdien

„Pastebėjau, kad Naglis mėgsta juvelyriką. Ją nešioja kiekvieną dieną, derindamas ir prie kasdienių drabužių, ir prie šventinės aprangos. Pamaniau, kad mūsų vizija apie tai, kad puoštis reikia kasdien, sutampa. Todėl ir pasiūliau drauge sukurti unisex papuošalų kolekciją. Jos subtili prabanga ir elegancija tinka tiek pabrėžti kasdieniam individualiam stiliui, tiek pasipuošti išskirtinėmis progomis“, – pasakoja Patrikas Ribas.

Rafinuotas akcentas, kuris dera įvairiomis progomis

„Aš labai džiaugiuosi šia kolekcija! Tai – vieninteliai papuošalai, kuriuos dabar noriu nešioti. Gera ir ramu žinoti, kad šie auskarai puikiai atrodys ir derinyje su paprastais baltais marškinėliais, ir su išeiginiu kostiumu ar spalvotais laisvalaikio švarkais. Sakyčiau, rafinuotas akcentas, su kuriuo jaučiuosi pasipuošęs, kad ir ką apsivilkčiau. Tai, kad Patriką pažinojau jau anksčiau ir mano aistra papuošalams paskatino sutikti sukurti bendrą kolekciją su savo srities profesionalu. Kuriant kolekciją buvo įdomiausia daugiau sužinoti apie deimantus, pasigilinti į jų vertinimo kriterijus – švarumą, spalvą, svorį (karatus) ir briaunavimą. Galiu pasakyti, kad tai buvo viena įsimintiniausių patirčių“, – džiaugiasi Naglis Bierancas.

Nauja kolekcija – šiuolaikiniam miesto žmogui

P. Ribas ir N. Bieranco sukurta kolekcija – tai minimalistinis grafiškų auskarų rinkinys, pagamintas iš aukso ir inkrustuotas deimantais. Auskarai išsiskiria dar ir tuo, kad turi keičiamas dalis, kurios kolekciją paverčia dinamiška. Derinamos su klasikiniais auskarais jos suteiks jūsų įvaizdžiui maištingumo bei veržlumo.

De Ribas Jewellery siekia pakeisti požiūrį į deimantų papuošalus, – sako P. Ribas, – norime išsklaidyti neteisingus įsitikinimus ir parodyti žmonėms, kad deimantai gali būti kasdienis papuošalas. Mūsų prekės ženklas – gaivus gūsis Lietuvos deimantų industrijoje, kurio tikslas – prisitaikyti prie šiuolaikinio žmogaus poreikių, atspindėti jo dvasią, vidinę laisvę ir aistrą.

Auskarus rinkitės iš balto ar geltono aukso ir su skirtingų spalvų deimantais – „šampaniniais“ arba baltais. Apžiūrėti ir įsigyti šios kolekcijos papuošalus galite tik De Ribas Jewellery Lounge adresu Stiklių g. 7-17, Vilniuje nuo gegužės mėnesio.

Naujoji juvelyrinė De Ribas Jewellery Lounge pasitiks jus Kosta Rikos džiungles primenančiu interjeru. Čia rasite ne tik išskirtines deimantų papuošalų kolekcijas, bet ir galėsite pasidovanoti sau šį tą netikėto. Jei tik išdrįsite… Čia dirbanti auskarų vėrimo meistrė veria auskarus į pageidaujamas kūno vietas.

Video:

 

Jums gali patikti