Naujienų portalas

Nauja inovacija plaukų grožio industrijoje

“Greenas” meistrai pristato naują Lietuvoje plaukų dažymo inovaciją , skirtą šiuolaikinei moteriai saugančiai ir puoselėjančiai savo plaukus.

Revoliucija plaukų dažymo sferoje

Naujos dažymo inovacijos su pH.D, sukurtos vieno žymiausių ir geidžiamiausių pasaulio plaukų stilistų Kevin Murphy  modeliu tapo atlikėja Agnė Sabulytė. “Simboliška, jog atėjus pavasariui naujienas grožio pasaulyje Lietuvai pristatome su menininke, šiuo metu lyg pavasaris  verčiančia naujus gyvenimo ir kūrybos  puslapius, džiaugiamės, kad savo įvaizdį šį ypatingą pavasarį ji patikėjo “Greenas” komandai”, – apie kūrybinį bendradarbiavimą pasakojo viena iš salono “Greenas” įkūrėjų Olga Wiseman.

Plaukų modeliu tapo Agnė Sabulytė

“Kurdami naujos plaukų pavasario tendencijos video išsikėlėme tikslą  parodyti moterims kaip mes dirbame. Norėjosi parodyti šiek tiek pačio proceso kaip gimsta grožis. Labai buvo įdomu ir Agnę pamatyti kitame amplua, tai buvo kūrybinis iššūkis visai komandai”, – mintimis apie kūrybinį procesą pasitinkant jau įsibėgėjusį pavasarį  dalinosi stilistė Olga Wiseman.

„Su Viljamo Šekspyro fraze „kūnas – tai sodas, kurio sodininkas – mūsų valia“ pasitinku šį pavasarį, mokindamasi mylėti save, kad sodas žydėtų ir jame būtų gera būti visiems brangiausiems“, – kalbėjo dainininkė, „Laisvės kovų dainos“ projekto viena iniciatorių Agnė Sabulytė.

Ar tu žinai, kas yra plaukų dažymas su p.H.D?

“Dažymo inovacija su pH.D – tai revoliucija koloristikos pasaulyje,kai šarminiai įprasti dažai tampa rūgštiniais. Jų pagalba galima sukurti dar daugiau atspalvių tonuojant. Dėl rūgštinio p.H.D spalva ypatingai gerai fiksuojasi, įgauna metališką blizgesį,sukuriami dar šaltesni ir natūralesni atspalviai. Rūgštis ypač gerai uždaro plauko žvynelius,vienalytis plauko paviršius įgyja ilgalaikį blizgesį, imituoja idealiai sveiko ir nepažeisto plauko vaizdą. Stebuklą daro sudėtyje esanti didelė vitamino C dozė,citrusinių vaisių ir saldžiųjų apelsinų eteriai. Tokia kombinacija pasižymi ypač didele doze flavanoidų, kurie suteikia stiprų antioksidacinį poveikį ir gražina plaukams “jaunystꔓ, – kalbėjo „Greenas“ viena įkūrėjų, Kevin Murphy trenerė Viktorija Parutytė.

Meistrė pasakojo, jog procedūra užtrunka daug greičiau nei anksčiau, ilgiau neišsiplauna šalti atspalviai, visiškai nešviesina natūralaus plauko, kas stilistė pabrėžė ypač aktualu šiandien madingiems balayage technikai ar sruogeliniams dažymams, kai norima išsaugot natūralius plaukus prie šaknų.

“Tai misija padėti koloristikos meistrams dirbti protingiau, ne sudėtingiau, dažymo technologija su p.H.D leidžia meistrams pakeisti nuolatinę spalvą didinant aptarnavimo galimybes ”, – plaukų stilistas Kevin Murphy.

Pavasaris su naujienomis ir iššūkiais

Sugrįžtantys į darbą grožio salonų meistrai su jauduliu laukia klientų, sakydami, kad tai ypatingas ilgai lauktas metas, kuomet galėsime kurti naujus įvaizdžius, pasidžiaugti naujomis tendencijomis, taip pat pradėti apmokymus plaukų stilistų šios naujos koloristikos technologijos.  Salonai ruošiasi aptarnauti klientus su naujais saugos reikalavimais.

“Po karantino eisime į darbą lyg į šventę, su jauduliu ir tuo pačiu išsiilgę. Tikimės iš klientų sąmoningumo ir bendradarbiavimo, kad visiems būtų saugu ir gera mėgautis pavasariu”, – filosofiškai su šypsena kalbėjo Olga Wiseman.

 

 

Jums gali patikti