Naujienų portalas

Paragaukite prabangos: De Ribas Jewellery kviečia susipažinti su deimantais

Kartais perteikti tai, kas yra tikra, reta ir unikalu, neužtenka žodžių. Reikia patiems pamatyti, paliesti, pajausti. Tokie ypatingi yra deimantai. Nepaisant to, kad informacijos apie deimantus netrūksa, aišku tampa tik tuomet, kai su šiuo brangiuoju akmeniu susipažįsti iš arčiau. Vienas iš būdų tai padaryti – sudalyvauti juvelyrikos salono De Ribas Jewellery organizuojamose „Deimantų degustacijose“.

Deimantas – amžina vertybė

Praktinė pažintis su deimantais sugriauna mitą apie tai, kad šie brangakmeniai prieinami tik išrinktiesiems. Anaiptol, papuošalų su deimantais kainų amplitudė labai plati ir tikrai galima išsirinkti tą, kuris atitinka galimybes. Nekintantis faktas yra tas, kad deimantai visuomet simbolizuoja prabangą, rafinuotumą ir kokybę.

De Ribas Jewellery įkūrėjas, deimantų ir juvelyrikos ekspertas Patrikas Ribas sako, kad deimantas yra amžinas, pats tvirčiausias brangakmenis, išlaikantis savo finansinę vertę visais laikais. Tad papuošalus su deimantais žmonės renkasi ir kaip šeimos relikviją, perduodamą iš kartos į kartą. Tokie papuošalai įgyja dar ypatingesnę vertę, nes tampa šeimos istorijos dalimi.

Netikėtais deimantų degustacijos atradimais pasidalijo verslininkė Jolita Kajėnienė: „Marilyn Monroe dainavo: „Deimantai – geriausi moters draugai“. Iki šiol mano „tobulas draugas“ buvo tik bespalvis, skaidrus deimantas. Į kitos spalvos deimantus net nepažvelgdavau. Deimantų degustacijos metu išgirdau, kad nereikia nusisukti nuo kitų natūralių spalvotų (Fancy) deimantų, nes jie ne tik vertingesni už  tradicinius bespalvius deimantus, bet suteikia visai kitas emocijas. Reikėjo tik „pasimatuoti“ geltonąjį (Fancy Yellow), konjako ir kitų spalvų deimantus, kad atrasčiau naują „tobulą draugą“.

Svarbu rinktis atsakingai

Pasak P. Ribas, deimanto kaina priklauso nuo briaunavimo, švarumo, spalvos, svorio (jis matuojamas karatais). Galutinę kainą nustato ir papuošalo, į kurį inkrustuotas brangakmenis, modelis. „Pastebiu, kad vis dažniau dovanojami patys deimantai, ne tik papuošalai su jais. Taip dovanos gavėjui suteikiama galimybė pačiam apsispręsti dėl papuošalo modelio ir galutinės kainos“, – sako P. Ribas.

Nors kartais papuošalai būna spontaniškas pirkinys, renkantis gaminius su deimantais verta pasitarti su specialistu, o dar geriau – pagrindinius parametrus išmanyti patiems.

Nauja idėja šventėms

Visgi niekas neatstos patirties, kai deimantą galima apžiūrėti iš arti, palaikyti rankose, pajusti jo skleidžiamą energiją. Tokią neeilinę galimybę siūlo juvelyrikos namai „De Ribas Jewellery“, kviesdami į „Deimantų degustaciją“. Tai – ne tik maloniai praleistas laikas, bet ir naudinga patirtis, kurios metu sužinosite įdomių faktų apie deimantus, susipažinsite su jų vertinimo  parametrais bei gausite patarimų, kaip išsirinkti savo norus geriausiai atitinkantį brangakmenį ar papuošalą. Degustacijos pabaigoje juvelyro dirbtuvėse jūsų lauks praktinis užsiėmimas – susipažinimas su deimantais iš arti.

Tai yra pasaulio stebuklai

Verslininkė Laura Bohne teigia, kad renginio metu pagilino žinias apie spalvotuosius deimantus, detaliai sužinojo apie Amerikos gemologijos instituto (GIA) sertifikatų specifiką. Pasak pašnekovės šios žinios leis lengviau apsispręsti ateityje renkantis ką nors ypatingo. „Apskritai renginys buvo labai pakilios nuotaikos, leido susipažinti su De Ribas Jewellery salono papuošalais. Tai žavingi, gražūs gaminiai ir nepaprastai aukštos kokybės deimantai. Nustebino ir tai, kokia nuostabi gamta, kiek visko slypi žemėje. Tai yra pasaulio stebuklai, o žmogui duotas protas visa tai išgauti“, – įspūdžiais dalijosi renginio viešnia.

Kvapų ekspertė Erika Daugėlaitė taip pat atėjo vedama noro sužinoti daugiau. Panašu, ir ją sužavėjo “Deimantų degustacija”: „Labiausiai mane nustebino vakaro turinys ir turimų žinių apie deimantus perteikimas, pasitelkiant video, nuotraukų, tikrų deimantų stebėjimo formatus. Įdomu buvo iš arti pamatyti ir analizuoti tūkstantines sumas kainuojančius, retus ir aukštos  kokybės deimantus. Po šio renginio moku skaityti GIA sertifikatus, kuriuos turi ypatingiausi „De Ribas Jewellery“ deimantai.”

 

 

 

Jums gali patikti