Naujienų portalas

Poilsis Latvijoje prie jūros: verti dėmesio paplūdimiai

Mūsų kaimynai latviai turi net penkis kartus ilgesnę pajūrio liniją. Tad tai leidžia jiems džiaugtis kur kas ilgesniu vertų dėmesio paplūdimių sąrašu. Sąrašas išties įvairus, nes Latvija turi tiek turistų pamėgtų, tiek visiškai tuščių vietų prie jūros, kurios dar nesugadintos poilsiautojų. Tad štai kelios vietos, kur poilsis Latvijoje, įgaus kitą prasmę.

Papės paplūdimys

Patys latviai teigia, kad Papės paplūdimys – tai jų mylimiausias šalies kampelis prie jūros: švarūs paplūdimiai, unikalios kopos, laukinė gamta. Tai viena iš tų vietų, kurios žmogaus ranka dar nepalietė, tad 100 metrų spinduliu sunku būtų rasti kitą žmogų. Nors latviams ši vieta graži, tačiau jie dažniausiai renkasi pramogas sostinėje ir ilsisi aplink Rygą esančiuose paplūdimiuose. Ankstyvą rytą ar vėlyvesnį vakarą drąsiai galima maudytis nuogiems, nebijant, kad prašalaitis užklys. Nepakartojamas jausmas tokioje vietoje būti vieniems.

Jūrkalnės paplūdimys

Jūrkalnės miestelyje turistai apsistoja dėl tuščių, švarių paplūdimių ir nuostabios pakrantės su 20 metrų aukščio šlaitu. Kai kuriose vietose smėliukas nuklotas smulkiais akmenukais, tad tai sukuria unikalų grožį.

Kolkos paplūdimys

Kolka pasižymi laukinės gamtos vaizdiniais: išvartytais, sūraus vandens nugludintais medžiais ir jų dalimis, į vandenį sukritusiomis pušimis, akmenėliais, kriauklių sluoksniu. Svečiuodamiesi Kolkos paplūdimyje, būtinai nužygiuokite iki Kolkos rago, ant kurio didelė dalis porų susižada.

 

Bernati gamtos parkas

Bernati gamtos parkas yra įsikūręs šalia pajūrio ir driekiasi nuo Jūrmalciemio iki Bernati miestelio. Šis kampelis yra geriausiai pažįstamas Liepojos gyventojams, tačiau kartas nuo karto čia užklysta ir lietuviai. Bernati parke galite pamatyti nuostabų kopų mišką, jūrą. Tai – tolimiausias vakarų taškas Latvijoje, kur regėsite vaizdingą jūros pakrantės kraštovaizdį.

 

 

Jums gali patikti