Naujienų portalas

Romantiškiausios idėjos Valentino dienai jam ir jai

Nustebinti savo antrąją pusę ir dovanoti laiką praleidžiant jį dviese lepinantis kerinčiais ir aistrą žadinančiais aromatais yra viena populiariausių ir įsimintiniausių idėjų Valentino dienai. Šiuo metu dėl apribojimų Valentino dieną galite atšvęsti bet kurią kitą dieną praleisti aistrą žadinančių bei jausmus kurstančių kvapų apsuptyje ir lepinantis profesionalių rankų prisilietimais bei ilgai trunkančia malonių akimirkų palaima.

SPA ritualas DVIEMS: SALDI PORELĖ *

Trukmė 2 val/ Kaina 199 eur

Įsigijusiems  dovanų kuponą romantiškam SPA Ritualui iki vasario 12 d, taikoma 30% nuolaida. Dovanų kuponas galioja 12 mėnesių nuo įsigijimo dienos. Pasiūlymo kaina 139 eur.

Jaunavedžiams, draugams, įsimylėjėliams siūlome leistis į atpalaiduojančias meilės ir jausmų kelionę Provanso Kvapuose. Padovanokite vienas kitam džiugesį, šilumą ir pakilią nuotaiką, patirdami skirtingus pojūčius vienu metu. Šis SPA ritualas suteiks galimybę pažadinti brangius prisiminimus, puoselėti savo jausmus, pailsėti ir atgauti jėgas.

 • sauna ir sūkurine vonia (30 min)
 • viso kūno šveitimas su perlais (30 min)
 • viso kūno masažas porai su ypatingai atpalaiduojančiais ir ugnį kurstančiais afrodiziakiniais pačiulių, kvapiųjų kanangų ir santalmedžių aliejais (45 min)
 • laikas relaksaciniame kambaryje su ypatinga Provanso kvapų arbata (15 min)

* tik Vilniuje

 SPA ritualas DVIEMS: TOBULAS MALONUMAS

Trukmė 45 min/ Kaina 79 eur

Įsigijusiems  dovanų kuponą romantiškam SPA Ritualui iki vasario 12 d, taikoma 30% nuolaida. Dovanų kuponas galioja 12 mėnesių nuo įsigijimo dienos. Pasiūlymo kaina 55 eur.

Profesionalių rankų šiluma ir unikalių, organinių, aukštos kokybės Florame eterinių aliejų mišinys panardins porą į gilią palaimą ir padės patirti nuostabius SPA pojūčius abiems vienu metu.

 • nugaros masažas su ypatingai atpalaiduojančiais ir aistrą kurstančiais afrodiziakiniais pačiulių, kvapiųjų kanangų ir santalmedžių aliejais (30 min)
 • veido masažas JAI (15 min), galvos masažas JAM (15 min)

Provanso kvapuose:

 • karštų rankšluosčių terapija ir karštos ryžių pagalvės naudojamos visų procedūrų metu.
 • SPA ritualas užbaigiamas gėlių vandens dulksna, kuris turi stiprių drėkinamųjų ir atpalaiduojamųjų galių.
 • švelni žolelių arbata leis Jums pasimėgauti šiltais jausmais po SPA ritualo.
 • Provanso kvapai Town Hall Vilniuje Jums bus suteikta: rankšluosčiai, chalatai, tapkutės (tik Vilniuje).

  www.provansokvapai.lt

  Partnerio turinys

Jums gali patikti