Naujienų portalas

Šeimos renginyje apsilankiusios garsenybės paatviravo apie išlaidas žaislams ir vaikiškiems drabužiams

Šeštadienį Vilniuje būsimi ar esami tėvai ir jų vaikai dalyvavo „Šeimos renginyje“. Renginys vyko prekių vaikams ir kūdikiams parduotuvėje „BabyCity/ToyCity“. Neseniai atsinaujinusi parduotuvė yra didžiausia Lietuvoje, todėl pasižvalgyti tikrai buvo kur. Parduotuvės lentynose – 7 tūkstančiai žaislų, todėl mažieji taip pat nenuobodžiavo. Šventės nepraleido ir žinomos šeimos, kurios atvyko ne tik pramogauti, bet ir įgyti naudingų žinių.

Į „Ogmios mieste“ įsikūrusios parduotuvės renginį atvyko Julija Žižė su dukromis, Irūna Puzaraitė-Čepononienė su vyru Roku Čeponiu ir sūnumi, Sotera Šveikauskaitė, Patricija Gadžijeva su sūnumi, Laura ir Šarūnas Mazalai su vaikais, Lina Bražinskaitė-Tupikovskienė su vaikais, Goda Skačkauskaitė-Jokubaitienė su vaikais, Indrė Trusovė su šeima.

Šventės dalyvių laukė seminarai ir paskaitos. Jų metų tėvai galėjo sužinoti, kaip išsirinkti saugiausią automobilinę kėdutę, kaip pasiruošti naujagimio kraitelį ir kaip išsirinkti tinkamą vežimėlį. Būsimųjų tėvelių laukė konkursas. Jo metu buvo galima laimėti naują vežimėlį.

Kol tėvai klausėsi patarimų, mažieji svečiai linksminosi vaikų zonoje. Ten jų laukė animatoriai, estafetės, aktyvūs žaidimai, muzikinės užduotys, karnavaliniai kostiumai, fotosesija, pasivažinėjimai su balansiniais dviratukais, kūrybinės dirbtuvės.

Renginyje apsilankiusi dviejų mergaičių mama J. Žižė pasakojo, kad žaislams stengiasi per daug neišlaidauti. Juos dovanoja tik per gimtadienius ar Kalėdas. Pinigus Žižiai leidžia nebent lavinamiesiems ar edukacinianiams žaislams. „Mūsų namai pilni žaislų, kurie tiesiog nevertinami. Manau, kad geriausia yra pirkti tokius žaislus, su kuriais įdomu žaisti tiek vaikams, tiek tėvams“, – įsitikinusi renginio viešnia.

Pirkdama naujus drabužius, J. Žižė juos derina prie jau turimų tam, kad galėtų sukurti harmoningus ir smagius įvaizdžius. Drabužiams Žižiai neišlaidauja, perka tik kada, kai tikrai to reikia. Nesvetimi J. Žižei ir vaikiški kaprizai, kurie dažnai aplanko lankantis parduotuvėse. Moteris džiaugiasi, kad trejų metukų Lėją pavyksta nuraminti ir rasti bendrą kalbą.

Stengiuosi nekelti streso, bandau susitarti. Sakau, kad einame valgyti ledų, o tada pagalvosime, ką daryti. Tas dalykas visada padeda. Ir visai nesvarbu, kad vietoj ledų gauna hematogeną. Svarbiausia – išeiti laiku iš parduotuvės ir sudominti vaiką kitais dalykais, jei žaislo pirkti neketinate“, – sako pašnekovė.

Pirkdama žaislus dviejų berniukų mama P. Gadžijeva vadovaujasi kokybės principu. Moteris tikina, kad geriau nupirkti vieną gerą daiktą, nei daug nekokybiškų. Augindama pirmagimį Ajų, Patricija drabužius pirkdavo dažniausiai užsienyje, labai kokybiškus ir skirtus išaugai. Todėl jaunesnysis sūnus Noelis gali džiaugtis labai kokybiškais daiktais, kurie liko po brolio. Nors atsiras tokių, kurie sakys, kad nepasisekė Noeliui, tačiau Patricija įsitikinusi, kad kokybiško daikto taip greitai nesudėvėsi.

Skiriasi drabužių sezonas, nes Ajus gimė pavasarį, o Noelis žiemą. Tačiau kol kas pavyksta viską pritaikyti. Tiek Ajaus drabužius, tiek žaislus aš laikiau, neišmečiau. Žinojau, kad ateityje turėsime ne vieną vaiką. Visi Ajaus drabužiai buvo šviesių, pastelinių spalvų, todėl būtų tikę ir sesei“, – pasakoja P. Gadžijeva.

Moteris sako, kad dažniausiai žaislus dovanoja seneliai, draugai, tetos, dėdės. Prieš kiekvieną progą Patricija stengiasi pasufleruoti artimiesiems, ko vaikui iš tiesų reikia. „Manau, žaislas turi nešti misiją, lavinti, ugdyti vaiką. Labai smagu, kai gali nupirkti jam tikrai reikalingą žaislą arbą tokį, apie ką jis ilgai svajojo. Taip žaislus jis labiau vertina, saugo ir neįpranta pirkti nuolat ir bet kokių. Ajus nėra tas vaikas, kuris laužo žaislus. Jis juos saugo ir tausoja. Todėl manau, kad Noeliui atiteks pat pat nemažai brolio žaislų“, – šypsosi P. Gadžijeva.

Foto:

https://www.facebook.com/pg/ltlife.lt/photos/?tab=album&album_id=974429856080917

Jums gali patikti