Naujienų portalas

Skelbdamas vasaros sezono pradžią virtualus grožio salonas pakvietė į stiliaus ir muzikos šventę

Pirmasis Lietuvoje virtualus grožio salonas „Beauty & Elegance“, trečiadienio vakarą surengdamas elegantišką stiliaus bei muzikos šventę, pakvietė būrį žinomų žmonių į efektingą vasaros sezono atidarymą.

Vakarą, kuriame koncertavo garsaus televizijos muzikinio projekto dalyvė Justė Baradulinaitė, vedė aktorė Edita Zėčiūtė, o jo staigmena tapo dizainerės Kastės Svilaitės darbų pristatymas. Elegantišku šokiu publiką sužavėjo balerina Agnė Steponkevičiūtė.

„Norėjome savo bičiulius, klientus ir naujai atrandamus pažįstamus apsupti potyriais – ir kūnui, ir sielai“, – renginio, vykusio „Relais & Chateaux Stikliai hotel“ terasoje, idėją pristatė  „Beauty & Elegance“ įkūrėja Paula Marcinkevičiūtė.

Apie pusmetį veikiančio virtualaus grožio salono sumanytoja pasakoja, jog vilniečiai įvertino galimybę pedikiūro, manikiūro, makiažo, šukuosenų, depiliacijos bei kitų paslaugų meistrų sulaukti jiems patogioje vietoje – darbe, namuose ar viešbutyje.

“Negalėčiau išskirti nė vienos paslaugos, kuri būtų populiaresnė už kitas. Užsakymų maikiūrams ir pedikiūrams visada yra. Viešbučiuose dažnai gražiname nuotakas. O ir depiliacijos ar antakių korekcijos turi nuolatinį savo gerbėjų ratą”, – su šypsena patikino P. Marcinkevičiūtė.

Mintis atidaryti virtualų grožio saloną jai kilo viešint Prancūzijoje – čia, būdama studente, lietuvaitė turėjo galimybę per vasarą užsidirbti mokslams. Teisės studijas krimtusi ir baigusi mergina matydavo, kaip į privačius namus atvyksta grožio meistrai.

“Man ši mintis labai patiko. Juk Lietuvoje taip pat yra daug savo laiką taupančių žmonių”, – sakė kitokio nei daugelis grožio salono savininkė.

Jums gali patikti