Naujienų portalas

Startavo televizijos kanalas rusakalbei auditorijai – TV3 Plus

Birželio 1-ąją, prasidėjo pirmosios rusakalbei auditorijai Lietuvoje skirto TV3 Plus kanalo transliacijos. Lietuvoje uždraudus propagandinius rusiškus kanalus, ši žmonių grupė jau daugiau nei tris mėnesius nebeturi prieigos prie informacijos jiems suprantama kalba. Suprasdama poreikį, TV3 žiniasklaidos grupė kryptingai siekia tai pakeisti. Naujas kanalas rusakalbius ne tik supažindins su vakarietiška produkcija, bet ir priartins šią auditoriją prie Lietuvos informacinio lauko. Norėdami gauti prieigą prie TV3 Plus kanalo, žmonės raginami kreiptis į savo kabelinių televizijų tinklų operatorius arba jau dabar stebėti transliacijas per naujos kartos televiziją Go3.

 

TV3 Plus kanalo žiūrovai jau nuo šiandien kviečiami stebėti rusiškai įgarsintą įvairaus žanro pramoginį turinį – TV laidas, pamėgtus serialas bei pasaulinio lygio filmus. Visas turinys prieinamas rusų kalba, tačiau įsigytas ne iš Rusijos Federacijos. Tikimasi, kad šiuo turiniu susidomės ir gerai rusų kalbą suprantantys, Lietuvoje apsistoję karo pabėgėliai iš Ukrainos.

 

TV3 Plus kanalo programą galite rasti čia: https://www.tv3.lt/programos/tv3-plus/pilna/

 

„Uždraudus propagandinius kanalus ir kaip niekad atsakingai vertinant kiekvieną informacinį šaltinį, matome kokybiško pramoginio turinio bei informacijos rusų kalba poreikį vietiniams rusakalbiams ir mūsų šalyje prieglobsčio ieškantiems ukrainiečiams. Jų Lietuvoje šiuo metu yra jau daugiau nei 55 tūkst. Tikimės, kad kabelinių tinklų valdytojai naują kanalą nemokamai įtrauks į jau prenumeruojamus žmonių televizijų paketus ir tokiu būdu prisidės prie labai svarbios misijos. TV3 Plus kanalas Lietuvoje gyvenantiems rusakalbiams ne tik suteiks galimybę patenkinti informacijos poreikį, bet ir priartins juos prie vakarietiško turinio. O nuo rugsėjo mėnesio, TV3 Plus žiūrovai matys rusų kalba transliuojamas, patikimas ir objektyvias žinias iš Lietuvos“, – sako TV3 generalinė direktorė Laura Blaževičiūtė.

 

Kaip pažymi L. Blaževičiūtė, šio, rusakalbei auditorijai skirto kanalo startas, yra tik vienas iš daugelio žingsnių, kurių TV3 žiniasklaidos grupė ėmėsi po to, kai Rusija brutaliai užpuolė Ukrainą.

 

„Nuo pat karo pradžios TV3 žiniasklaidos grupė užtikrino savo grupės valdomuose kanaluose nepirkti ir netransliuoti rusiškos produkcijos ir reklamos, o taip pat buvo pirmoji, pradėjusi nepriklausomo Ukrainos žurnalistų kanalo „Ukraina 24“ transliacijas su vertimu į kitas užsienio kalbas. TV3 skatino žmones padėti ukrainiečiams aukojant tokioms organizacijoms, kaip „Mėlyna geltona“ bei „Stiprūs kartu“ ar prisijungiant prie tokių socialinių iniciatyvų, kaip „Mano sankcijos“. O šiandien esame pirmieji, kurie atsigręžia į tuos, kuriuos, atrodo, pamiršo visi kiti. Lengvai prieinama, suprantama informacija rusakalbei auditorijai yra būtina – džiaugiamės galėdami užpildyti šią spragą ir pakviesti šiuos žmones stebėti kanalą jiems suprantama kalba“, – sako TV3 generalinė direktorė.

 

TV3 Plus kanalą nuo šiandien žiūrovai gali rasti ir naujos kartos televizijoje „Go3“. Kanalo transliacijas rasite čia: https://go3.lt/live_tv/tv3-plus,live-4274281

 

 

 

Jums gali patikti