Naujienų portalas

„Stiklių“ restoranas kviečia gruodžio penktadienius pasitikti su gyva muzika

Pačioje Vilniaus senamiesčio širdyje įsikūrę „Stikliai“ kviečia pasinerti į šventinį laikotarpį ir pasidžiaugti specialiu meniu ištaigingoje aplinkoje. „Per visas šventes stengėmės skoningai papuošti aplinką, o visą gruodžio mėnesį kviečiame aplankyti “Kalėdų pasaką” mūsų restorane penktadienio vakarais“, – šypsosi „Stiklių“ bendraturtis Romas Zakarevičius.

„Stiklių“ restoranas – tai vieta, kurioje galima pasimėgauti gurmaniškais virtuvės patiekalais, o specialiai gruodžio mėnesį, kiekvieną penktadienį restorano šefai ruošia šventines vakarienes išsiilgusiems rafinuoto maisto pateikimo ir gurmaniško skonio. Vakarienių metu koncertuos gyvos muzikos grupė “Happy People” (vokalistė Laura Budreckytė), atliekanti nuotaikingus kūrinius.

Restoranas „Stikliai” šalyje ir už jos ribų garsėja puikiu maistu, aukšta aptarnavimo kultūra bei įspūdinga ir malonia atmosfera. Jis yra uždarame sode po stiklo kupolu, pilnas romantiškos atmosferos tarp visuomet žaliuojančių augalų ir žvakių šviesų.

Dabar čia miestiečiai ir šalies svečiai gali pasidžiaugti šventine Kalėdų dvasia ir praleisti nepamirštamus penktadienius jaukioje atmosferoje. „Švęskime kartu skoningai ir su pakylėta nuotaika. Juk Kalėdinis laikotarpis yra gražiausias iš visų”,- aplankyti “Stiklių” restoraną šventiniais penktadieniais kviečia Romas Zakarevičius.

Video:

https://www.facebook.com/StikliaiHotel/videos/453327143024180

Jums gali patikti