Naujienų portalas

Vestuvės iš meilės nepaiso ribų. Šis pavasaris kviečia į neeilines vestuves mylimuosius

Su įsibėgėjančiu pavasariu prasideda šiais metais nedrąsiai ir vestuvių metas. Karantino laikotarpis stipriai pakoregavo ne tik vestuvininkų planus, patikrino jų motyvacijas, bet ir viso su šia sritimi susijusio verslo strategijas.

Pasigirdus apie atšaukiamas vestuves dėl pasaulį užklupusios pandemijos, kalbant apie vestuvių planuotojų , grožio salonų nuostolius, knygos „Grožio galia“ autorė Olga Wiseman kviečia pasitikti šį laiką pozityviai, žvelgiant su nauja filosofija į vestuves  – „Ypatinga situacija, ypatingas pavasaris – neeilinės vestuvės. Pasaulis išties kviečia pamilti save ir savo brangų žmogų“.

Online konsultacijos

 Šalies vestuvių planuotojai kalba apie prisitaikymą šiame laike, konsultacijas, planavimą nuotoliniu būdu, makiažo pamokas.

Dauguma grožio salonų kiekvieną pavasarį pasitikdavo su nuotakų nuotaikomis, jų jauduliu, svajonėmis, lūkesčiais. Šiais metais jau kalbama ir apie makiažo pamokas, kai jaunoji pati sau pasidaro makiažą, kaip pavyzdžiui minint Kembridžo hercogienės Kate Middleton  vestuves, kurioms ji makiažą atliko pati.

„Šiais metais mes pasiruošę įgyvendinti pačias fantastiškiausias ir dar nekurtas idėjas, tuo labiau, kad šis laikas istorinis“, – kalbėjo garsaus tarptautinio prekinio ženklo Kevin Murphy stilizavimo ir koloristikos trenerė Lietuvoje Viktorija Parutytė.

Nepalik paskutinei dienai

 Specialistai pataria, net ir neplanuojant didelės šventės visus rūpesčius patikėti jiems, kad vestuvės būtų be streso, tik mėgaujantis esminėmis akimirkomis.

„Dažniausiai prašau nuotakų ateiti pas mane, kai jau ji turi išsirinkusi suknelę, tada lengviau aptarti šukuosenos ir makiažo stilių, priderinti su kolegomis floristais gėles ir t.t.,  bet kartais nuotakos ateina dar neturėdamos suknelės, tai irgi labai įdomu, – tuomet galime kurti viską drauge. Šiais metais laukiame atsidarant naujo proginių suknelių salono „V.E.S.N.A.“, kuris tikiu palengvins daugeliui nuotakų paieškas, teikiančioms prioritetus išskirtinumui, nematytiems Lietuvoje prekės ženklams“, – kalbėjo Olga Wiseman.

Kokį makiažą rinktis?

„Makiažo parinkimas priklauso ne tik nuo suknelės, šukuosenos, bet ir nuo laiko, kada bus ceremonija, kur jaunavedžiai norės fotografuotis. Netiks ryškus, dūminis makiažas, jei iš bažnyčios išeisite 12 valandos dienos, akinant intensyviai saulei“, – apie makiažo subtilybes pasakojo stilistė Olga Wiseman siūlydama aptarti  visą šventės idėją karantino metu su profesionalais – nuo įvaizdžių, lokacijų, fotografijos subtilybių, kad nereikėtų paskutinį vakarą perdažyti plaukų ar ryte turėti įtampą dėl makiažo pasirinkimo.

Diagnozė – nuotaka

 „Kiekviena nuotaka nori atsibusti lyg pasakoje vestuvių dieną. Tai ypatinga diena kiekvienai moteriai, tikiu, kad ir vyrams“, – juokiasi Olga Wiseman sakydama, kad dabar pats geriausias metas neskubant apgalvoti ir pasiruošti naują scenarijų meilės šventei.

Meistrė teigė, jog jeigu pradedi galvoti kaip tu nori, o ne kaip kiti, tuomet prasideda malonumas , bet jei vestuves darai  svečiams, – tai prasideda darbas, kurį geriausiai atlieka profesionalai.

„Profesionalus reikėtų  rinktis pagal jausmą, nes tą dieną  tu nenori, kad tave kažkas erzintų, – gali būti puikus profesionalas, bet jei nesutampa energetika, nebus rezultato“, – atskleidė sėkmingo įvaizdžio niuansus vestuvių dieną Olga Wiseman.

Karantinas meilės neriboja

Jaunavedžiai, kurie karantino metu jau davė įžadus, dalinasi tik pačiais pozityviausiais patyrimais, teigdami, kad šiuo metu vestuvės yra šventė sau, o ne kitiems.

„Mes jau šeima! Joks karantinas meilės neriboja, tik dar labiau sutvirtina ir leidžia suprasti tikrąją santuokos prasmę. Santuoka, tai ne vestuvės, ne baliai, makiažas ar rūpesčiai dėl vakarinės dalies. Svarbi ceremonijos esmė ir artimųjų palaikymas”, – savo Facebook paskyroje dalinosi gegužės pirmąjį savaitgalį susituokę jaunieji Kastytis Timukas ir Agnė Timukė.

„Jeigu žmonės myli vienas kitą, šis laikas tik dar labiau sustiprins ir paruoš meilės įžadams“, – Olga Wiseman.

Lina Aidukė/ KM vestuvės organizatorių foto

„Greenas“ foto

 

Jums gali patikti