Naujienų portalas

Žinomos moterys rinkosi į stilingą raudoną vakarėlį

Stilingų drabužių kūrėjai rudenį pasitinka su ryškia vyšnių raudona ir oranžinėmis spalvomis.  Būtent jos ketvirtadienio vakarą buvo pagrindinis prekybos centre „Panorama“ esančios itališkų drabužių „MAX&Co“ parduotuvės akcentas.

Naujos kolekcijos pristatymas čia atviliojo išskirtinį stiliaus pojūtį turinčias žinomas moteris –  Agnę Gilytę, Redą Mickevičiūtę, Tatjaną Lavrinovič, Gabiją Varnaitę, Austėją Jablonskytę ir t.t. Grojant didžėjei Aistei Reginai, vakarui dirigavo laidų vedėja Ieva Stasiulevičiūtė.

Modernumu, meile energingoms spalvoms bei žaismingu požiūriu į stilių išsiskiriantis prekės ženklas „MAX&Co“ traukia aktyvias, ambicingas moteris, vertinančias drabužių kokybę ir kuriančias savo asmeninį stilių. Kiekvienos kolekcijos drabužiai yra lengvai suderinami tarpusavyje, o audiniai sukurti vadovaujantis itališko Ben Vestire požiūrio, kurį apibrėžia kokybiškos medžiagos, kruopštus pasiuvimas ir dėmesys detalėms.

Šį rudenį šis prekės ženklas pasitinka visiškai nauju įvaizdžiu, įkvėptu natūralios gamtos, drąsių ir netikėtų spalvų.  Iš pamėgtų pastelinių atspalvių išsiskiria ryški Barbadoso vyšnių raudona bei oranžinė spalvos. Kolekcijoje gausu klasikos ir sportinio įvaizdžio derinių.

Jums gali patikti