Naujienų portalas

Robertas Semeniukas ir Kastetas pristato bendrą vaizdo klipą

Robertas Semeniukas apie šį kūrinį:

“Prisipažinsiu, apie gitaras ir roko muziką išmanau daugiau nei apie hip hopo kultūrą, tačiau tikrai nesu abejingas G & G Sindikato muzikai. Kartais tenka koncertuoti tuose pačiuose festivaliuose ir dalintis ta pačia scena. Todėl nevengiu įsitaisyti kur nors scenos kamputyje ir stebėti, kaip grupė atiduoda visą save ir iš proto išveda didžiulę minią gerbėjų. Tomis akimirkomis, ne kartą susimąsčiau, jog tikrai galėtume ką nors  kartu įrašyti. Kasteto balso tembras ir visa repavimo maniera man labai patinka. Tas skvarbus ir aštrus kaip peilis tembras, puikiai tinka roko žanrui. Kuomet pasiūliau įrašyti bendrą dainą ir Kastytis sutiko prisijungti, labai apsidžiaugiau ir netrukus darbai greit pajudėjo. Taip neužilgo atsirado ir vaizdo klipas, kurį nufilmavo operatorius Tautvydas Rasiulis su komanda.

Repas ir roko muzika jau yra tapusi klasikiniu reiškiniu, vienas man labiausiai patinkančių pavyzdžių, tai grupė Aerosmith kartu su Run DMC atliekanti “Walk this way” kūrinį.

Po dainos įrašų, klausant galutinės dainos versijos, supratau, jog šis kūrinys taps mano solinio albumo tituline daina. Todėl su didžiausiu džiaugsmu ir jauduliu pristatau jums mūsų bendrą kūrinį “Kai nieko nebelieka”.

Daina iš albumo “Backstage Stories” dvigubos vinilinės polkštelės, pasirodysiančios jau šių metų lapkričio 20 dieną. Dar daugiau naujienų, fotosesijų ir vaizdo klipų pamatysite apsilankę mano naujoje svetainėje www.semeniukas.com.

Gero žiūrėjimo!”

Kastytis Sarnickas (Kastetas) apie bendrą kūrinį:

„Nuo vaikystės mėgau sunkesnę muziką, kai visi klausydavo Modern Talking ir Pet Shop Boys aš namie purtydavau galvą pagal Iron Maiden ir Metallica. Repą pamėgau vėliau, atsitiktinai išgirdęs kaip sunkiojo metalo grupė Anthrax padarė bendrą dainą su tuo metu labai garsiais reperiais Public Enemy. Ir nuo to laiko visada norėjosi įrašyti kažką panašaus. Tad kai Robertas, kurį prisimenu dar iš tų laikų, kai grodavo sunkią muziką, pasiūlė įrašyt bendrą kūrinį, iškart sutikau.“

Muzika Roberto Semeniuko, žodžiai Kastyčio Sarnicko ir R.Semeniuko

Jums gali patikti