Naujienų portalas

Atlikėja Paula ir toliau džiugina gerbėjus – pristatys naują kūrinį ir vakarietišką muzikinį klipą

Viena ryškiausių šalies jaunosios kartos dainininkių Paula Valentaitė ir vėl ruošia nustebinti klausytojus vakarietiška muzika bei šiuolaikiškumu. Jau visai netrukus – šį penktadienį –dienos šviesą išvys ne tik ilgai lauktas kūrinys, bet ir itin šiuolaikiškas muzikinis klipas, kuriame atsiskleis pasaulietiškumas ir netikėti grafiniai sprendimai.

Dar šiais metais itin ryškiai sužibėjusi ir, kaip pati sako, solinę karjerą pradėjusi nacionalinėje „Eurovizijos“ atrankoje, atlikėja Paula Valentaitė jau spėju pristatyti du solinius kūrinius, dėl kurių dėmesio sulaukė ne tik iš visos Europos, tačiau ir iš radijo stočių už Atlanto.

Jau šį penktadienį jauna dainininkė ruošiasi nustebinti klausytojus nauju kūriniu „How The Hell U Can Fight It?“, kurį kūrė kartu su vienu geriausių jaunosios kartos prodiuserių Gyčiu Valicku –Echoes ir gitaristu Juozu Martinkėnu.

Naujajame muzikiniame klipe atlikėja Paula įsiamžino su būriu jaunatviškų ir itin stilingų jaunuolių. Dauguma iš jų – Paulos draugai, todėl filmavimo metu mergina galėjo ne tik įamžinti kadrus klipui, bet ir su bičiuliais atsigriebti už prarastą laiką įrašų studijoje tobulinant naująją dainą.

Pasak dainininkės šis muzikinis klipas atskleidė šiuolaikiškumu ir įvairove pasižyminčią Lietuvą, kuri stilingu ir charizmatišku jaunimu neatsilieka nuo bet kokios kitos vakarietiškos pasaulio valstybės.

„Esu labai laiminga, kad vaizdo klipo filmavimui pavyko suburti ne tik profesionaliai dirbančią komandą, bet ir labai skirtingus, o tuo pačiu ir be galo panašius mano bendraamžius. Ne vienas iš jų mane palaikė jau nuo „Eurovizijos“ konkurso, todėl iš karto atsakė teigiamai ir sutiko įsiamžinti būtent šiame klipe“, – džiaugdamasi teigia atlikėja Paula.

Stilingas jaunimas, sostinėje esantis riedlenčių parkas, išskirtiniai kompiuterinės grafikos sprendimai – visa tai sutilpo į naują Paulos kūrinį „How The Hell U Can Fight It?“ bei jo muzikinį klipą.

Muzikinio klipo idėją įgyvendino jauna, tačiau patyrusi komanda – režisierius bei šio klipo operatorius Andrius Pletniovas ir grafikos dizaineris Marius Rudzevičius.

Pasak režisieriaus, sukurti įdomų ir šiuolaikišką muzikinį klipą Paula kartu su komanda norėjo jau seniai, todėl visi džiaugėsi, kad pagaliau noras įgavo ir visus sužavėsiančią formą.

„Darbas su Paula ir visa komanda yra neįkainojama patirtis. Šis vaizdo klipo filmavimas buvo labai įdomus, prie jo idėjos dirbo visa komanda. Manau, muzikiniame klipe atsispindi daina ir jos emocija, kartu sukurdama jaukią atmosfera klausytojui. Labai laukiu, kai rezultatas išvys dienos šviesą“, – teigia vaizdo klipo režisierius A. Pletniovas.

Naujasis Paulos muzikinio klipo ir dainos „How The Hell U Can Fight It?“ premjera – jau šį penktadienį.

Jums gali patikti