Naujienų portalas

„Deadpool“ scenaristų siaubo komedijos „Zombių žemė“ tęsinys į kino teatrus keliavo net 10 metų

Jau spalio 25 dieną į kino teatrus atkeliauja vienos geriausių pastarojo dešimtmečio siaubo komedijų „Zombių žemė“ tęsinys. Tiesa, jo kelionė nebuvo lengva ir truko net 10 metų! Pirmosios kalbos apie galimą „Zombių žemės“ tęsinį pasigirdo dar prieš pirmojo filmo pasirodymą 2009-aisiais. Tačiau idėjai tapti kūnu neleido įvairūs trukdžiai. Tik prieš porą metų, pagaliau suderinus visų keturių pagrindinių aktorių, režisieriaus ir scenaristų darbotvarkes, reikalai pajudėjo.

O tokią žvaigždžių komandą surinkti į vieną vietą tikrai sudėtinga. Filme vaidina Jesse‘is Eisenbergas, Woody‘is Harrelsonas, Emma Stone, Abigail Breslin, Rosario Dawson. Iš pradžių scenarijus buvo parašytas lyg veiksmas vyktų kitą dieną po to, ką žiūrovai matė pirmojoje dalyje. Tačiau kūrėjai susidūrė su labai natūralia problema – aktoriai, o ypač A. Breslin per dešimtmetį labai pasikeitė, tad teko scenarijų perrašyti.

„E. Stone ir J. Eisenbergas per tą pertrauką tapo „Oskarų“ nominantais, tad nieko keisto, kad jų užimtumas gerokai pasikeitė, W. Harrelsonas jau filmuojant pirmąją dalį buvo superžvaigždė ir teko derintis prie jo darbotvarkės, A. Breslin iš 12-metės virto užaugusia dama. Tad šis filmas gimė išties nelengvai. Žinoma, kai pavyko viską suderinti, filmavimo aikštelėje dirbti buvo vienas malonumas, nes komanda – tikri profesionalai“, – pasakoja kūrėjai.

Pirmoje filmo dalyje susipažinome su keturiais žmonėmis, sugebėjusiais išgyventi „Zombių žeme“ virtusioje Amerikoje: droviu studentu Kolumbu (aktorius J. Eisenbergas), savo mėgstamų sausainių „Twinkies“ ieškančiu Talahasiu (akt. W. Harrelsonas) ir į Los Andželo pramogų parką nuvykti svajojančiomis sesutėmis Vičita bei Mažąja Roke (akt. E. Stone ir A. Breslin). Ši absoliučiai skirtinga ketveriukė kažkaip „sulimpa“ ir kartu pasileidžia į neužmirštamą kelionę per zombiais nusėtą Ameriką.

Praėjo dešimt metų. Šauniajai ketveriukei, tapusiai savotiška šeima, nesvetimos ir bet kurios kitos normalios šeimos kasdienybė bei dramos. Pavyzdžiui, Mažoji Rokė negali pakęsti, kad Talahasis ją vis dar laiko vaiku. Galų gale nebeapsikentusi tokio elgesio, maištaujanti mergina pabėga su atsitiktinai sutiktu vaikinu. Susirūpinę dėl jos saugumo, Talahasis, Vičita ir Kolumbas išlekia iš paskos. Šioje kelionėje jų laukia evoliucionavę ir žymiai gudresni zombiai, kiti išgyventi sugebėję žmonės ir legendinė zombių medžiotoja, garsėjanti vien savo pravarde – Nevada (akt. Rosario Dawson).

Vienos geriausių pastarojo dešimtmečio siaubo komedijų „Zombių žemė“ tęsinys Lietuvos kino teatruose startuoja spalio 25 dieną.

Jums gali patikti