Naujienų portalas

Debiutinis „Sisters On Wire“ vaizdo klipas – energijos bei pozityvumo užtaisas

Indie popmuzikos Lietuvoje vėliavnešiai „Sisters On Wire“ gerbėjams paruošė gerų žinių. Į dienos šviesą kolektyvas išleido ne tik naują kūrinį „My Heart Is Beating“, bet ir jo muzikinį klipą – grupė pristato debiutinį dainos vaizdo įrašą.

„Tai mūsų pirmas, debiutinis vaizdo klipas, todėl labai džiaugiamės – emocijų išties nemažai“, – sakė grupės vokalistas ir gitaristas Olegas Jerochinas.

„My Heart Is Beating“ vaizdo klipas buvo filmuotas sostinės gyvos muzikos klube „Tamsta“ spalį. Filmavime sudalyvavo gausi kūrybinė „Zelim Eight“ komanda, kuriai vadovavo režisierius Vytautas Adomaitis. 

Pasak Olego, žiūrint vaizdo klipą nereikia dainos žodžių priimti tiesiogiai – neva čia daug didesnį vaidmenį vaidina metaforų kalba, emocija.

„Jei klausytume vien žodžių, išgirstume ne viską. My Heart Is Beating dainos eilutes traktuojame lyg nuolatinį ieškojimą, amžiną savęs pažinimą, vidinę energiją “, – pasakojo Olegas.

Dainos vaizdo klipas čia primena lygą trumpą filmą, kuriame vienaip ar kitaip atsispindi mūsų gyvenimas, požiūris į jį, į bėgančius metus.

„Kiekvienas iš mūsų kartais pastebime, jog jaunatviška išvaizda nelygi vidiniam grožiui, nusiteikimui. Pastebime, kad nepaisant amžiaus ir atvaizdo veidrodyje širdyje galime jaustis gerokai jaunesni nei esame iš tikrųjų. Tokius pat jausmus išgyvena ir klipe vaidinantis aktorius“, – klabėjo Olegas.

Jis tikina kartu su „Sisters On Wire“ norėję parodyti, kaip dažniausiai žmogus jaučiasi iš vidaus ir kaip jį kokiomis akimis mato aplinkiniai.

Kūrinį „My Heart Is Beating“ savo vaizdo įrašų debiutui kolektyvas pasirinko neatsitiktinai – jie ruošia naują minialbumą.

„Mums šis vaizdo įrašas – kaip nedidelis trumpametražis filmas. Žavimės juo, o dabar jau kuriame planus apie dar vieną naują dainą“, – intrigavo Olegas.

Lygiai prieš metus, 2016-ųjų lapkritį, pasirodė ir pirmasis grupės studijinis albumas „Never Turn The Lights Off“.

Jums gali patikti