Naujienų portalas

„Geriausi mūsų metai. 100-mečio šou“ bus prisimintas V. Šapranauskas – aktorius, kurio talentui nebuvo abejingų

Jau šį vakarą prie televizoriaus ekranų pakvies laida „Geriausi mūsų metai. 100-mečio šou“. Istoriniame-pramoginiame šou kovos du dešimtmečiai. Studijoje sėdintys ir prie televizoriaus ekranų šou stebintys žiūrovai spręs, kuris – šeštasis ar pirmasis šio amžiaus dešimtmetis – yra geresnis.

Laidoje bus prisiminti ir ryškiausi 2000 – 2010 metų humoristai, žmones juokindavę ir savo talentu žavėję aktoriai. „Norėčiau šiek tiek daugiau papasakoti apie žmogų, su kuriuo man teko garbė drauge dirbti ir juoktis – Vytautą Šapranauską“, – jau šį vakarą, 19.30 val. per TV3 kalbės projekto vedėjas Marijonas Mikutavičius.

„Geriausi mūsų metai. 100-mečio šou“ metu vaizdo siužete bus prisiminti ryškiausi Anapilin iškeliavusio aktoriaus vaidmenys televizijoje. V. Šapranauskas puikiai sugebėdavo įsikūnyti į personažą, o kai reikėdavo tapdavo neprilygstamu televizijos laidų vedėju, teatro, kino aktoriumi. Jo sugebėjimas improvizuoti ir kurti juokingiausias situacijas iš nieko buvo unikalus.

Aktoriaus talentu žavėjosi šimtai tūkstančių TV laidų žiūrovų. Komplimentų ir pagyrų jam negailėdvo ir kiti aktoriai. „Yra humoristai ir yra Šapras“, – taip apie V. Šapranauską kažkada yra pasakę jo kolegos.

Televizijos žiūrovai buvo jį įpratę matyti įvairiausiose humoro laidose. Juokingiausi personažai gimdavo čia pat – improvizuojant. Vienoje laidoje V. Šapranauskas sugebėdavo tapti ekscentrišku karštakošiu laidos vedėju, pogrindinės radijo stoties pranešėju, save įsimylėjusia estrados žvaigžde ir žinoma – legendiniu politikos apžvalgininku Šinšilu.

V.Šapranauskas laiko ir dėmesio skyrė animacinių filmų garsinimui („Garfildas“, „Ledynmetis 3“) bei didžiausiems televizijos projektams. Šmaikštūs ir kartais aštrūs V. Šapranausko komentarai „Lietuvos Talentuose“ ir „X Faktoriuje“ savo kelią padėjo surasti ne vienam scenos naujokui. Jei ne lemtingas aktoriaus apsisprendimas, šiemet V. Šapranauskaui būtų sukakę 60 metų.

Lietuvos atkūrimo šimtmečiui skirtame projekte bus prisimintas ir maesto Virgilijus Noreika, rokenrolo karalius Elvis Presley. Pasirodymus TV3 žiūrovams dovanos grupė „Skamp“, „X Faktoriaus“ dalyviai, Martynas Kavaliauskas, Rafailas Karpis ir kiti.

„Geriausi mūsų metai. 100-mečio šou“ šį vakarą, 19.30 val. per TV3!

Jums gali patikti