Naujienų portalas

Į kino teatrus grįžta „TAS: antroji dalis“: unikalus Penivaisą įkūnyjusio B. Skarsgardo sugebėjimas vos nesibaigė liūdnai

Šio pagal vieną šiurpiausių Styveno Kingo romanų sukurto filmo pirmojoje dalyje bendromis pastangomis nugalėję klouną Penivaisą, nedideliame JAV Derio miestelyje gyvenantys septyni bičiuliai („Nevykėlių klubas“) pamažu užmiršta kraupiosios vasaros siaubus. Tačiau Penivaisas jų niekuomet neužmiršo. Ir jau rugsėjo 6 dieną į kino teatrus grįžtančioje juostoje „TAS: antroji dalis“ pamatysime, kas nutiks po minėtosios vasaros prabėgus 27 metams!

Čia šiurpą keliantis klounas vėl sugrįš terorizuoti miestelį. Pajutę nepaaiškinamą trauką, jau suaugę „Nevykėlių klubo“ nariai taip pat sugrįžta namo, kur jų laukia lemiama akistata su savo vaikystės siaubais ir keršto ištroškusiu kraupiuoju Penivaisu.

Suaugusius „Nevykėlių klubo“ narius antroje dalyje vaidina tokios žvaigždės kaip Billas Skarsgardas, Jamesas McAvoy‘us, Jessica Chastain, Billas Haderis ir kiti. Beje, internete pasirodė apžvalgų, kuriose būtent pastarasis aktorius giriamas už vaidybą ir spėjama, jog būtent B. Haderis dalyvaus netrukus prasidėsiančiose lenktynėse dėl „Oskarų“.

Kiti kritikai dar tik rugsėjį pasirodysiantį istorijos tęsinį gyrė už įtraukiantį scenarijų, siaubo scenų tikroviškumą bei dozę kokybiško humoro.

Beje, įdomus faktas iš juostos filmavimo aikštelės: aktorius B. Haderis pats vos nemirė iš baimės pamatęs, jog Penivaiso grimu pasipuošusio B. Skarsgardo sugebėjimas akių obuolius judinti į skirtingas puses yra ne kompiuterinis triukas.  Pirmąkart siaubo filme besifilmavusio ir daugybės gerų įvertinimų sulaukusio B. Haderio teigimu, tik po šio įvykio jis suprato, kaip reikia vaidinti.

„Iki tol mano išgąstis veide būdavo panašus į nervingą šypsojimąsi, kaip kokioj nejaukioj komedijos scenoje. Tačiau po to, kai iš arti pamačiau Penivaisą ir pats vos nepatyriau infarkto, supratau, kaip atrodau išties išsigandęs. O tai man labai padėjo filmavimo aikštelėje“, – pasakoja B. Haderis.

Kaip jam pavyko įsijausti į vaidmenį ir kuo baigsis Penivaiso teroras bei ši siaubo istorija, pamatysime jau nuo rugsėjo 6 dienos, kai Lietuvos kino teatre pasirodys juosta „TAS: antroji dalis“.

Jums gali patikti