Naujienų portalas

Iškrovos diena pagal Oksana Pikul-Jasaitiene. Tobulo kūno link!

Norint palaikyti idealią kūno formą tenka kažką paaukoti: mažiau valgyti, atsisakyti tam tikrų maisto produktų, daug sportuoti, laikytis griežtos dietos ar nepamiršti iškrovos dienos. Nei vienas būdas nėra pats lengviausias, tačiau grožis juk reikalauja aukų. Internete galima rasti begales būdų kaip išlaikyti tobulas kūno formas, bet kiekvienas turi atrasti sau geriausią kelią. Vienas iš būdų puikiai atrodyti – daryti iškrovos dienas.

Iškrovos dienos metu stimuliuojama organizmo medžiagų apykaita, deginamos sukauptų riebalų atsargos ir pašalinamos nereikalingos medžiagos iš organizmo. Iškrovos diena – vienas iš saugiausių ir paprasčiausių būdų palaikyti gerą formą. Viena paprasčiausių iškrovos dienų yra tiesiog absoliučiai nieko nevalgyti vieną dieną per mėnesį. Tą dieną būtina gerti daug vandens (2-3 litrus) arba nesaldintos žolelių arbatos. Ribojant mitybą, kepenyse ima kauptis tulžis, todėl iškrovos dieną, tik atsikėlus, patariama išgerti šaukštelį augalinio aliejaus arba tulžį varančių žolelių nuoviro. 

Nevalgyti visą dieną, išties nelengvas iššūkis, bet laimei, yra ir lengvesnių būdą išsivalyti organizmą nuo nereikalingų medžiagų. Per iškrovos dieną nebūtina visiškai badauti, galima riboti suvartojamų kalorijų kiekį valgant vienos rūšies produktus, pavyzdžiui, morkas, varškę, agurkus, žuvį, obuolius, ryžius, bananus, gerti sultis ir t.t.

Tobulos figūros savininkė, grupės „OMG“ lyderė ir vizažo specialistė Oksana Pikul-Jasaitienė per iškrovos dieną mėgsta gerti sultis. „Kiekvieną iškrovos dieną geriu specialia technologija išspaustas sultis – kokteilius, jų sudėtyje yra įvairios šaknys, vaisiai, daržovės ir žalumynai. Daug kas galvoja, jog tokios sultys yra visiškai neskanios, bet galėčiau drąsiai tai paneigti. Jei jos būtų tokios neskanios, negerčiau jų pati!”, – apie savo iškrovos dieną kalbėjo Oksana Pikul. 

Be abejonės, prieš iškrovos dieną būtina įvertinti savo galimybes ir sveikatą. Iškrovos dienos yra kategoriškai draudžiamos besilaukiančioms ir krūtimi maitinančioms moterims, ligoniams, bei sergantiems cukriniu diabetu ir lėtinėmis kepenų ar inkstų ligomis.

Daugiau patarimų apie sveiką gyvenseną, mitybą ir sportą galite rasti

„Vitamin day plus“

Facebook paskyroje. 

Jums gali patikti