Naujienų portalas

Naujajame grupės „Žalvarinis“ vaizdo klipe drąsiai ir išdidžiai suskambo lietuvių karo daina

Atsinaujinusi grupė „Žalvarinis“ savo gerbėjams pristato naują vaizdo klipą dainai „O kai saulutė tekėjo“ iš 2018 metų naujojo albumo „Einam tolyn“, kuris yra skirtas Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečiui paminėti.

Šią dainą grupė „Žalvarinis“ įrašė kartu su vyrų ansambliu „Ugniavijas“ ir Lietuvos edukologijos universiteto choru „Ave Vita“, kuriam vadovauja Kastytis Barisas. Dainai naują skambesį sukūrė grupės lyderis, kompozitorius Robertas Semeniukas. Dainos „O kai saulutė tekėjo“ vaizdo klipe yra užfiksuotos albumo įrašų akimirkos, kurias įamžino grupės bičiulis, operatorius – Mykolas Alekna.

Šioje karo dainoje apdainuojama mūsų istorija, vyro lydėtuvės į mūšį, pabrėžiama narsa ir kovingumas. „Šią dainą prikelti mintis sukosi jau seniai. Dar prieš grupės „Žalvarinis“ atsiradimą, kuomet su bičiuliais grojome metalo muziką, keliaudavome po Lietuvą, grodavome sunkiosios muzikos festivaliuose, ši daina visur mus lydėdavo, – pasakojo Robertas Semeniukas. – Ji suskambėdavo po koncertų užkulisiuose, kuomet vakarodavome su užsienio grupėmis – buvo lyg jungianti grandis. Vėliau „Žalvarinio“ grupės narės, merginos pamokė šios dainos žodžių vieną Latvijos kolektyvą „Skyforger“, kuris prieš penkiolika metų net įrašė šią dainą savo albumui. Šis himnas tikrai stiprus ir turi gilų emocinį užtaisą, atėjo ir mums metas ją paleisti gyvenimui.“

„O kai saulutė tekėjo“ muzika: Roberto Semeniuko ir lietuvių liaudies. Žodžiai: lietuvių liaudies.

Bendros grupės „Žalvarinis“ ir „Ugniavijas“ dainos „O kai saulutė tekėjo“ galite išgirsti naujausiame albume „Einam tolyn“ bei klausytis tokiose muzikinėse platformose kaip „Spotify“, „Deezer“, „Pakartot“, „Google Music“.

Vaizdo klipą galite peržiūrėti čia:

Jums gali patikti