Naujienų portalas

Naujausiu savo kūriniu grupė “Arbata” sulaužė 16 metų trukusią tradiciją

17-oliktus metus skaičiuojančiai grupei „ARBATA“ 2017-ieji – naujovių metai. Išleista pirmoji vinilinė plokštelė, birželį pristatyta arbatų linija, o dabar, prasidėjus rudeniui, po ilgos pertraukos ir nauja daina bei jos vaizdo klipas.

16 metų dainoms tekstus kūręs vokalistas Andrius Zaliesa šįkart sulaužė šią savotišką tradiciją ir panaudojo gero draugo, poeto Vytauto Stankaus eilėraštį.

Kūrinio vaizdo klipo filmavimu ir montavimu rūpinęsis Marius Dan (Marius Dundulis) gavęs temą „minimalizmas“ su kaupu įgyvendino grupės lūkesčius. Džiugiomis mintimis dalinasi vokalistas A. Zaliesa: „Visada sunku dainai rasti kelią iš garsinės erdvės į vaizdinę, todėl labai svarbu rasti žmogų, kuris pajustų dainos pulsavimą. Galima sakyti mums tai pavyko, gal netyčia, o gal planuotai. Dainos pavadinimas jau daug pasako „Iliuminacija“ – šviesa apšviečianti konkrečius daiktus. Savaime taip viskas susidėliojo, kad tamsoje matosi tikros vertybės, lūpos iš kurių sklinda žodžiai nešantys šviesą. Kaip ir visi maži, dideli stebuklai vyksta spontaniškai ir tikslingai. Ir kaip tada netikėti, kad visi žmonės, kurie tave supa, daro stebuklus. Esu labai laimingas, kad kryptingas ėjimas subūrė tiek nurautai nerealių žmonių. Myliu tuos, be kurių neįvyktų šis mažas pasaulio stebuklas! Visi arbatistai!”

Kūriniu „Iliuminacija“ grupė užsimena apie išskirtinį, nauju skambesiu nustebinsiantį albumą, kuris pasirodys pavasarį.

Šių metų gruodžio 9-10 dienomis Dubajuje vyko pirmosios sportinių šokių istorijoje Jaunučių amžiaus grupės Pasaulio taurės varžybos, kuriose varžėsi patys jauniausi šokėjai sportininkai iš viso pasaulio. Šiose varžybose Lietuvą atstovavo devynmečiai šokėjai – Lukas Jasinevičius ir Meida…

Petrui Geniušui Šv. Kalėdos – ypatingas metas, padedantis iš naujo atrasti save. Ta proga, pianistas rengia savo koncertinį turą, kurio premjera gruodžio 8 d. įvyko Paliesiaus dvare. Gruodžio 12 d. maestro koncertuos Kauno filharmonijoje, o gruodžio 13 d. pasirodys Vilniuje, „Vaidilos“ teatre.

Jums gali patikti