Naujienų portalas

Nerijus Juška: šią akimirką mano širdis sklidina laimės

Antradienio vakarą ne tik vaikai ir jų tėveliai, bet ir garsūs pramogų pasaulio, švietimo ir mokslo ministerijos atstovai  rinkosi į Lietuvos nacionalinį operos ir baleto teatrą stebėti Nerijaus Juškos baleto mokyklos nuostabaus grožio spektaklio „Stichijos“ ir „Šopeniana“.

Birželio šventinis savaitgalis minint vaikų gynimo dieną, tėvo dieną vainikuotas įstabaus grožio spektakliais vykusiais Kaune nacionaliniame dramos teatre ir Vilniuje Lietuvos nacionaliniame operos ir baleto teatre.  Dviejų vaikų – Evos ir Pauliaus, tėtis Nerijus Juška sekmadienį džiugiai praleido ne tik savo vaikų, bet ir Kauno mokyklos auklėtinių glėbyje. „Kaunas man kaip antri namai, o kartu su šeima stebėti mažųjų princesių atliekamą neišpasakyto grožio baigiamąjį  spektaklį „Stichijos“ – tikra šventė širdžiai“ – džiaugėsi primarijus Nerijus Juška. Per aštuoniarius baleto mokyklos Vilniuje ir Kaune gyvavimo metus pastatyta daugiau nei dešimt spektaklių, rodytų didžiausiose Lietuvos teatro scenose, kur šoka net keli šimtai artistų – nuo mažiausios balerinos iki primabalerinos. Baleto mokykla prisideda prie mažųjų svajonių išsipildymo – suteikia galimybę kartu vienoje scenoje pasirodyti ne tik su Lietuvos, bet ir pasaulinio lygio baleto artistais.

Antradienio vakarą žmonės buvo kviečiami mėgautis dviejų dalių spektakliu „Stichijos“ (režisierė Edita Stundytė) ir „Šopeniana“ (režisierė Rūta Kudžmaitė, solistai – primabalerina Anastasija Čiumakova, primarijus Nerijus Juška)
„Šis dviejų dalių spektaklis išskirtinis tuo, kad skirtingai nei anksčiau apima ne tik klasikinį bet ir šiuolaikinį baletą. Visapusiškai leidžia atsiskleisti vaikams bei pajusti šios meno krypties įvairovę“,- teigė baleto mokyklos įkūrėjas  N.Juška.

Spektaklis sulaukė ypač gausaus būrio žmonių, kurių tarpe garsūs ir įtakingi žmonės lydimi savo mažųjų atžalų: Švietimo ir mokslo ministrė Jurgita Petrauskienė, Lietuvos nacionalinio Operos ir Baleto teatro direktorius Jonas Sakalauskas, Lietuvos katalikų dvasininkas Ričardas Doveika, advokatas Karolis Rugys su šeima, renginių vedėjai Indrė  ir Jogaila Morkūnai su dukra Marija Barbora, režisierius Vytenis Pauliukaitis, socialinių mokslų daktaras Eugenijus Skerstonas, Nerijaus Juškos žmona Agnė su dura Eva ir sūnumi Pauliumi, televizijos laidų vedėjas Paulius Skučas su šeima ir kt.

Nuskambėjus paskutiniams spektaklio akordams iškilmingas vakaras tuo dar nesibaigė – diplomais ir I.Cibulskytės kurtomis rankų darbo karūnėlėmis buvo apdovanotos Nerijaus Juškos baleto mokyklos auklėtinės, kurios garsina Lietuvą, užimdamos prizines vietas net tarptautiniuose baleto konkursuose.

„Išdidžiai iškėlęs galvą galiu džiaugtis Mūsų vaikais ir mokytojais, kurių krupštumo, neišsenkančios energijos ir darbo dėka šiandien sukūrėme nuostabų reginį prie kurio savo šokiu galėjau prisidėti ir aš. Šią akimirką mano širdis sklidina laimės!“, – po spektaklio kalbėjo Nerijus.

Fotografas – Vilmantas Morkvenas.

Galerija:

https://www.facebook.com/pg/ltlife.lt/photos/?tab=album&album_id=798058993718005

 

Jums gali patikti