Naujienų portalas

Paryžiaus vertas aukštosios mados šou

Praejusį savaitgalį, romantiškame Pažaislio vienuolyne veikiančiame svetingumo komplekse MONTE PACIS, ivyko Labdaros ir Paramos Fondo Beautiful Heart organizuotas Labdaros renginys GERUMO HAUTE COUTURE 2018.

Renginys buvo palaikomas Sakartvelo ir Kinijos Liaudies Respublikos ambasadų Lietuvoje. Renginio garbės svečias, talentingasis kartvelas Irakli Nasidze, jau 25 metus gyvenantis bei kuriantis Paryžiuje ir reguliariai pristatatntis savo Haute Couture ir Pret-a-Porte Kolekcijas pasaulio mados sostineje Paryžiuje.

Lietuvoje karaliaujant neiprastai šiltiems bobų vasaros orams, Monte Pacis karietu aikštė ir liepų alėja nuklota storu spalvotų rudens lapų kilimu tapo pasakišku spektakliu ir auksčiausio lygio kolekcijos pristatymu. Garsus kūrėjas atsisakė demonstruoti kolekciją Florencijos princesės kvietimu ta pačia data, bet su džiaugsmu priėmė organizatorių kvietimą dėl stebūklingo vaizdo ir kilnaus tikslo.

Taip pat ypatinga viešnia – Marie Beltrami, garsi Prancūzijos aksesuarų ir juvelyrikos dizainerė, kurios kūriniai eksponuojami garsiausiuose mados muziejuose ir parodose. Jos kurti galvos apdangalai papuošė modelių galvas.”Kiekviena Moteris yra unikali, ir aš kuriu visumą, ne tik savo rubus” – sako Irakli Nasidze, todėl į show įjungė ir ypatingą elementą – AVANTI by Irakli Nasidze aukštosios mados kailinių liniją – šermuonėlių kailinius, kuriuos nuo senovės dėvėdavo tik karaliai.

Kiekviena moteris turi jaustis karaliene – teigia Iraklis, todėl nuo pat ryto turi tokia ir jaustis, tad renginio kosmetika jis pasirinko prancūzišką kosmetiką La Bioethetigue Paris, kuri, jo nuomone, yra verta būti naudojama jo moters. LA BIOSTHETIQUE prekių ženklas pristato išskirtinę tobulo grožio koncepciją, įgyvendintą plaukų dažymo, cheminio sušukavimo, modeliavimo, plaukų ir galvos odos priežiūros produktuose, inovatyviuose veido ir kūno priežiūros preparatuose, dekoratyvinės kosmetikos paletėse. Kaip sako Nadezdha Goudkova, prekinio ženklo savininkė Lietuvoje ir Baltarusijoje – LA CREME BEAUTE – tai pirmas preparatas, ženkliai gerinantis epidermio ir dermos sujungimą tarpusavyje 72% per keturias savaites.

Taip pat Kinijos Liaudies respublikos ambasados Lietuvoje Iniciatyva, renginio metu buvo pristatyta garsios Modernaus mano tapytojos iš Kinijos Qiao Qi paroda – Bunnyfish. Triušiažuvė, tai unikalus naujas personažas, sukurtas autorės ir įkvėptas kultūros samplaikos Paryžiuje, kur dailininkė studijavo ir kūrė, kur visos kulturinės kryptys sugyvena taikiai. Paroda Monte Pacyje bus eksponuojama dar mėnesį, ir pusė sumos nuo pardavimo kainos dailinkė paskirs labdarai.

Šventės dekorui Irakli pasirinko Caravagio stilių, kurį puikiai išpildė Lucury by Inga Budrienė. “Tai viršijo mano lūkesčius” – sužavėtas kalbėjo Irakli.

Renginio metu buvo surinkta arti 5000 eur. Tikslas padovanoti sunkiai besiverčiančių Kauno miesto šeimų vaikams Šv.Kalėdas pasiektas.

Jums gali patikti