Naujienų portalas

„Proper heat“ trečiadienio vakarą „vasaros terasos“ scenoje susprogdino pozityvios energijos užtaisą

Trečiadienio vakarą, grupė „Proper Heat“ surengė ypatingą, paskutinį šių metų koncertą po atviru dangumi, kurio metu „Vasaros terasoje“ susirinkusiam būriui klausytojų pristatė jau pamėgtus grupės hitus bei naujausius singlus. Abejingų nepalikęs  „Proper Heat“ scenoje sukurtas pozityvios nuotaikos bei kokybiškos muzikos pliūpsnis dovanojo šypsenas ir sukvietė žiūrovus į šokių aikštelę.

Grupės „Proper Heat“ šešetas: Karolis Ramoška – vokalas, Vitalijus R. Saxtone – saksofonas, synth, Jonas Lengvinas – mušamieji,  Rytis Taraila – gitara, Gediminas Adriuškevičius – bosinė gitara bei Gediminas Mačiulskis – perkusija, tai – talentingi muzikantai, grojantys su garsiausiais Lietuvos muzikiniais vardais tokiais kaip „SEL“, Marijonas Mikutavičius, „G&G Sindikatas“, „SKAMP“ bei daugeliu kitų. „Proper Heat“ scena taip pat dalinosi su tokiomis užsienio žvaigždėmis kaip „Kosheen“, „Pompeya“, „Tesla Boy“, J.Viewz, „Jazannova“ ir kitomis. 

Su Londone įsikūrusia leidybine kompanija „Nang Records“ nuo 2010-ųjų dirbanti grupė „Proper Heat“ Didžiojoje Britanijoje jau yra išleidusi du pilnus grupės albumus bei gausybę singlų plokštelių pavidalu. Retai Lietuvos scenose pasirodanti grupė intensyviai dirba studijoje, yra sukaupusi nemažai naujų autorinių kūrinių ir jau rengiasi trečiojo albumo išleidimui.

Šių metų gruodžio 9-10 dienomis Dubajuje vyko pirmosios sportinių šokių istorijoje Jaunučių amžiaus grupės Pasaulio taurės varžybos, kuriose varžėsi patys jauniausi šokėjai sportininkai iš viso pasaulio. Šiose varžybose Lietuvą atstovavo devynmečiai šokėjai – Lukas Jasinevičius ir Meida…

Petrui Geniušui Šv. Kalėdos – ypatingas metas, padedantis iš naujo atrasti save. Ta proga, pianistas rengia savo koncertinį turą, kurio premjera gruodžio 8 d. įvyko Paliesiaus dvare. Gruodžio 12 d. maestro koncertuos Kauno filharmonijoje, o gruodžio 13 d. pasirodys Vilniuje, „Vaidilos“ teatre. Po…

Jums gali patikti