Naujienų portalas

„Auksinių svogūnų 2019“ apdovanojimus per TV3 pasižiūrėjo beveik milijonas lietuvių

Vakar TV3 televizija susprogdino tikrą humoro bombą – legendinės humoro apdovanojimų ceremonijos „Auksiniai svogūnai 2019” transliacija prie televizijos ekranų pritraukė daugiau nei 900 tūkst. žiūrovų ir žiūrimumu pralenkė net Olimpinių žaidynių transliacijas. Fantastišką rezultatą iliustruoja ir tuo metu transliuotos programos reitingas – jis beveik 4 kartus didesnis nei artimiausio konkurento.

„Kantar TNS“ duomenys rodo, kad „Auksinių svogūnų“ šou prie TV ekranų pritraukė daugiau nei 50 proc. visų Lietuvos žiūrovų. O finansiškai aktyvių žiūrovų auditorijoje (15–49 m.) 49 proc. pasižiūrėjo laidą.

„Kas pasakė, kad lietuviai yra paniurėlių tauta? Esame žiūrimiausia televizija jau 15 metų iš eilės, tad gerai matome tendencijas, kas žmonėms patinka – metai iš metų daugiausiai žiūrovų dėmesio sulaukia pramoginiai projektai ir šou, tokie kaip „X faktorius”, „Lietuvos talentai“, „Äuksiniai svogūnai“, „Gero vakaro šou“, lietuviški serialai, sporto transliacijos ir TV3 žinios. Palyginimui – mūsų „Auksinių svogūnų“ transliacijos žiūrimumo rodikliai geresni nei ir žiūrimiausios pasaulyje televizinės transliacijos „Super Bowl“, t.y., mes pritraukėme daugiau nei 50 proc. auditorijos, o „Super Bowl“ – 45 proc. Taigi, drąsiai galiu sakyti, kad lietuviai mėgsta pramogauti, mėgsta gerą turinį ir mes tai jiems suteikiame”, – komentavo Arvydas Rimas, TV3 kūrybos direktorius.

„Auksinių svogūnų“ prodiuseris ir vedėjas Arūnas Valinskas teigia, kad per vienerius metus susikaupia tiek daug įvairiausių nesąmonių, kurias visai smagu prisiminti balandžio 1-ąją.

„Šie metai išvis buvo ypatingi, nes ne kasmet Lietuvoje nutinka net treji rinkimai! Be to, jeigu darytume dar vienus „Svogūnus“ gegužės 1-ąją, temų būtų daugiau negu reikia. O šių „Auksinių svogūnų“ neabejotinu atradimu tapo Viktoras Uspaskich ir Petras Gražulis. Po jų pasirodymų kai kurie Lietuvos humoristai gali eiti į užtarnautą poilsį“, – kalbėjo A. Valinskas.

„Auksiniai svogūnai“ – kaip ir rinkimai, jiems pradedama ruoštis jau kitą dieną, kai jie pasibaigia“, – pridūrė A. Valinskas.

Kartu su A. Valinsku „Auksinių svogūnų“ apdovanojimus dalijęs Justinas Jankevičius, skaičiuoja jau septintą kartą, kai vedė humoro apdovanojimų renginį, bet kaskart sako nenustoja stebėtis šia ceremonija: „Kiekvienais metais galvoju, kad buvo pats geriausias visų laikų šou ir geresnio jau nebegali būti, bet kiekvienais metais vis nustembu, kad gali“, – sakė jis.

TV3 televizijos žiūrovus iki ašarų juokinęs projektas gyvuoja jau du dešimtmečius.

Organizatorių foto

Jums gali patikti