Naujienų portalas

Diana Nausėdienė atidarė „LTeam“ konferenciją

Ketvirtadienį Diana Nausėdienė atidarė jau penktą kartą rengiamą „LTeam“ konferenciją, kurioje tradiciškai savo sričių profesionalai pasakoja apie pasaulines sporto rinkos tendencijas, dalinasi asmenine patirtimi ir patarimais.
Vilniaus lengvosios atletikos manieže vykstantis renginys suburia profesionalius sportininkus, jų trenerius, komandų, klubų, federacijų vadovus ir darbuotojus bei sporto entuziastus.
„Tik ta visuomenė, kurioje nuo pat ankstyvos vaikystės skatinamas judėjimas ir sveika gyvensena, gali įkopti į olimpines aukštumas. Ir tik Jūs geriausiai žinote šio sudėtingo kelio iššūkius ir kainą. Esame kartu bendrame kelyje suprasdami, kaip svarbu valstybėje ugdyti sporto kultūrą ir skatinti vaikų fizinį aktyvumą nuo mažų dienų. Bet ne mažiau svarbu kelti suaugusiųjų sąmoningumą, supažindinant juos su fizinio raštingumo sampratomis“, – tardama įžanginį žodį sakė D. Nausėdienė.
Pirmoji ponia yra Lietuvos mažųjų žaidynių globėja, aktyviai pasisako už vaikų fizinį judumą ir remia fiziniam raštingumui stiprinti skirtus projektus.
Prezidento komunikacijos grupė
Jums gali patikti