Naujienų portalas

G. Žilinsko fotosesijoje dailininkė pati tapo meno kūriniu!

,,Ji- nepaprastai energinga ir kūrybiška naujos kartos menininkė. Labai įdomu stebėti jos ekspresyvią tapybą, kuri yra lyg jos spalvotos asmenybės tęsinys. Smagu padirbėti kartu su ja per fotosesiją, kuriant jos portretus”,- pasakojo garsus fotografas Gediminas Žilinskas. Autorė Modesta Butautytė (Monisha Art)- baleto artistė, taip pat gatvės šokių Europos čempionė, bei modernaus meno kūrėja. Menininkės darbai, tarsi laisvės saviraiškos- spalvų, idėjų ir personažų žaisminga visuma. Pasirodo, M. Butautytės kūrybinis kelias pilnas dramatiškų ir pergalės spalvų.

Istorija verta Holivudo

Dar būdama vaikas, vienuolikos metų mergaitė, atvyko į Vilnių, su beveik už save didesniu lagaminu. Modesta Butautytė (Monisha Art) baigė M. K. Čiurlionio menų mokyklą, Baleto skyrių. 2007 m. dirbo Operos ir Baleto teatre. 2008 m. įkūrė gatvės šokių studiją ,,Zuzu Crew”. M. Butautytė  ,,hip hop solo” kategorijoje daugelį kartų laimėjo pirmas vietas Lietuvoje, Latvijoje bei Estijoje, o taip pat užėmė aukštą vietą Austrijoje ,,IDO Hip Hop World championship”.

Nuo klasikos iki moderno

Vėliau choreografė ir šokėja nustebino turinti  režisūros įgūdžius: 2013 m.,  Naujųjų metų naktį, Vilniaus Rotušėje pristatė šokio spektaklį ,,Romeo ir Džuljeta”. Spektaklyje buvo apjungta gatvės šokių muzika ir klasika: kartu vaidmenis atliko hip hop šokėjai, Nacionalinio Operos ir Baleto teatro artistai bei Kauno teatro solistai. 2015 m. M. Butautytė pasirodė ,,Monishos” kūrybiniu vardu ir surengė savo pirmąją tapybos parodą Norvegijoje, įžymaus skulptoriaus Arne Maeland galerijoje.

Paroda ,,Big Bang”!

Dabar, ekspresyvioji Modesta Butautytė atsidavusi tapybai ir savo nuostabiomis drobėmis džiugina meno mylėtojus. Jos talentu jau susižavėjo ne tik lietuvaičiai, bet ir užsienio modernaus meno gerbėjai.

Didžiulis energetikos užtaisas, pozityvūs ir originalūs meniniai sprendimai atrodo lyg tikras sprogimas modernaus meno pasaulyje. Todėl debiutinė paroda Lietuvoje bus pristatoma skambiu pavadinimu ,,Big Bang”, kuri įvyks Vilniuje, Kovo mėnesio pradžioje!

Fotografijų autorius: Gediminas Žilinskas

 

Jums gali patikti