Naujienų portalas

Grupė U‘Elements su trenksmu pristatė savo naująjį albumą

Šeštadienio vakare šv. Kotrynos bažnyčioje Vilniuje grupė U’Elements surengė savo naujojo albumo „Warm White“ pristatymo koncertą. Jautri, įtraukianti, energinga grupės narių kurta muzika ir vieno geriausių Lietuvos šviesų dailininko Arvydo Buinausko šviesų sintezė nepaliko abejingų klausytojų.
Po koncerto grupės nariai džiaugėsi, kad pavyko įgyvendinti savo muzikinius sumanymus. Metus kurtas ir puoselėtas albumas pagaliau oficialiai paleistas gyventi. O Arvydo Buinausko sukurtas apšvietimas pristatymo koncertą dar labiau sustiprino. „Ypatingas ačiū susirinkusiai publikai, kuri nepabijojo gražaus oro, neiškeitė mūsų koncerto į pasivaikščiojimą mieste, ar pasibuvimą gamtoje“, – sakė grupės narys Povilas Velikis. „Ačiū, kad taip šiltai priėmėt mūsų muziką, buvo gera Jums groti“.
Tie kas nebuvo koncerte naująjį albumą „Warm White“ gali klausyti muzikos pasiklausymo platformose Spotify, Deezer, Apple Music, Pakartot.lt. Taip pat visas koncertas buvo nufilmuotas ir artimiausiu metu bus patalpintas grupės socialiniuose tinkluose.
Beveik metus gyvuojanti grupė „U‘Elements“ vienija publikai jau gerai žinomus muzikantus: ją sudaro buvę „Subtilu-Z“ nariai akordeonininkai Povilas Velikis ir Dmitrijs Mihailovs, prie jų prisijungė būgnininkas Mihails Novikovs ir kontrabosininkas Arman Isojan. Taigi, tai – tarptautinis lietuvių-latvių-armėnų tandemas, keturi profesionalūs muzikantai, besidalijantys su publika savo originalia kūryba.
Švęsdami savo debiutinio albumo leidybą, „U‘Elements“ nariai dėkoja už paramą asociacijai AGATA, Lietuvos kultūros tarybai.
Foto: Nendrė Žilinskaitė
Jums gali patikti