Naujienų portalas

Jazzu kviečia klausytojus įžengti į jos pasaulį ir skelbia koncertinio turo pradžią

Justė Arlauskaitė-Jazzu kitų metų vasario mėnesį leisis į savo pirmąjį solinį koncertinį turą po didžiausias Lietuvos arenas. Turas pavadinimu WELCOME prasidės įsimylėjėlių dieną, vasario 14-ąją, Klaipėdos „Švyturio arenoje“. Vasario 15 d. jis tęsis Panevėžio „Cido“ arenoje, vasario 21 d. „Siemens“ arenoje, vasario 23 d. Kauno „Žalgirio“ arenoje. Pirmąją pavasario dieną Šiaulių arenoje įvyks paskutinis Jazzu turo koncertas. Išankstinė bilietų prekyba prasidės lapkričio 7 d., 10 val. Bendros prekybos pradžia – lapkričio 9 d., 10 val.

Šiuo metu Jazzu dirba prie dviejų naujų albumų: vienas įrašinėjamas Londone, žymioje „Soho Studios“, kitas – Lietuvoje. Naujas koncertinis turas – tai galimybė išvysti naują dainininkės pradžią: daugybė naujų dainų, kuriose atsispindės moteriškas manifestas, visapusiška laisvė, žavesys ir laimė.

„Naujose dainose nebeliko verkšlenimų ir minorų, mažiau poezijos, daugiau maišto, pagrįsto ėjimo prieš sistemą, daug kalbų apie žmogaus, kaip asmenybės, raidą, apie tai, kad mūsų siela nepalaužiama, apie tai, ką gali duoti žmogus žmogui, apie feminizmą, apie lygias teises, apie meilę kaip absoliutą. Šneku apie visokeriopą laisvę, apie mūsų skirtumus ir panašumus. Pastaruoju metu norisi šnekėti garsiai apie labai žmogiškus dalykus – netobulumą, panikos priepuolius, vienatvę, baimę rinktis, savęs ir savo kelio ieškojimą. Man tai įdomu, nes iš to susidedu ir aš pati, ir, tikiu, kiekvienas. Esame labai daugialypiai ir kiekvienas turi žinoti, kad jis ne vienas“, – sako Jazzu.

WELCOME turas – tai ne tik vienos iš naujo albumo dainų pavadinimas, bet ir labai atviras Jazzu kvietimas klausytojams įžengti į jos pasaulį, kur scena ypatingą vietą užima jau pusę atlikėjos gyvenimo. O kiek dar laukia priešaky – nauja programa su pirmais žingsniais į pasaulio muzikos rinką.

„Visada pabrėždavau, kad aš keičiuosi ir augu. Pasikeitė ir pats muzikinis stilius, ir skambesys, o dainavimo manieroje atsirado koks šimtas naujų spalvų. Tai galima suprasti paklausius manęs prieš 15 metų ir dabar – matyti labai aiški kaita. Dabar skambu taip, kaip tikriausiai net pati neįsivaizdavau, kad galiu skambėti. Pats laikas nustebinti savo klausytoją, kartotis nebenoriu“, – sako Jazzu.

Penkiose didžiausiose Lietuvos arenose atlikėjos gerbėjai išgirs ne tik kompozicijas iš naujų albumų, bet ir geriausias pastarojo meto dainas. Jazzu koncertinis turas simboliškai prasidės šv. Valentino dieną, o baigsis pirmąją pavasario dieną, kai kartu su atgimstančia gamta visa Lietuva išgirs naują drąsų ir galingą atlikėjos skambesį.

Per išankstinę bilietų prekybą, kuri prasidės lapkričio 7 d. 10 val., dainininkės gerbėjai turės išskirtinę galimybę įsigyti geriausias vietas. Bendra prekyba bilietais startuoja lapkričio 9 d. 10 val.

Jums gali patikti