Naujienų portalas

Kalėdinių renginių maratonas: Kas? Kur? Kada?

 
 Kalėdos – stebuklingas metas. Kuomet širdį šildo artimųjų meilė ir dėmesys bei šventinė nuotaika. Kad gražiausia metų šventė būtų dar įspūdingesnė, sostinės gyventojai ir svečiai visą Gruodžio mėnesį galės džiaugtis šventiniais renginiais: spektakliais, mugėmis, koncertais, įvairiais pasirodymais. Nepraleiskite progos sudalyvauti šiuose Kalėdinio sezono renginiuose!
 
 Kalėdų eglės įžiebimo šventė 2017
 
Gruodžio 1 d., penktadienį, 19.00 val. susitikime Vilniaus Katedros aikštėje, kur lauksime akimirkos, kuomet naujai nušvis svarbiausia Lietuvos Kalėdų eglė. Jūsų laukia įstabus reginys, kuris atneš į sostinę šventinį džiugesį ir paskelbs „Kalėdos sostinėje 2017“ renginių pradžią, kviesdamas pasitikti laukiamiausias žiemos šventes. Greta įspūdingos Kalėdų eglės, scenoje šventinę nuotaiką dovanos būrys žinomiausių Lietuvos atlikėjų.
 
Didžioji kalėdinė Vilniaus mugė 
 
Plačiausias pasiruošimo asortimentas didžiosioms metų šventėms vienoje vietoje po vienu stogu – Vilniuje LITEXPO gruodžio 9 dieną! Iš visos Lietuvos atvykusių prekybininkų maisto ir gėrimų pasirinkimas, dovanų ir idėjų šventinės aplinkos puoselėjimui pasiūla.
 
 
Christmas on broadway
 
Gražiausių žiemos švenčių muzikinė dovana į Vilnių atvyksta iš miuziklų meka vadinamo Brodvėjaus. Gruodžio 12 d. „Compensa” koncertų salėje žymūs Brodvėjaus atlikėjai ir gražiausios miuziklų melodijos – ypatingame pasirodyme „Christmas on Broadway”. Vilniaus scenoje Brodvėjaus žvaigždės, kartu su Kauno miesto simfoniniu orkestru į muzikinę girliandą šalia miuziklų fragmentų vers ir stebuklingą nuotaiką nešančias Kalėdines dainas. Švelniu soprano D. Mayer balsu skambės „Tyli naktis”, jaukių švenčių linkės I. Virgo, atlikdamas „Baltas Kalėdas” ir kitus šventinius kūrinius.
 
 
Roko simfonija ant ledo
 
Žinomiausia šalies ledo šokėjų pora Povilas Vanagas ir Margarita Drobiazko savo gerbėjams ruošia išankstinę kalėdinę dovaną. Praėjusiais metais didžiulio pasisekimo sulaukęs jų ledo šou pagal grupės „Queen“ muziką šiemet sujungs ledo, muzikos žvaigždes ir simfoninį orkestrą naujam projektui „Roko simfonija ant ledo“.
 
 
Kalėdinių dovanų festivalis „LoveXmas“
 
Ištesėjus pažadą sukurti nuostabią šventę 2016-ais metais, sėkmingasis LoveXmas grįžta į Vilniaus Rotušę antriems metams! LoveXmas – didžiausias kalėdinis dizaino festivalis geriausioje sostinės vietoje, geriausiu prieškalėdiniu metu – gruodžio 20-21 dienomis Vilniaus Rotušėje. Kitaip sakant – Kalėdinės šilumos ir džiaugsmo pripildyta Rotušė visiems, mylintiems gražiausias žiemos šventes ir ieškantiems tikrų dovanų. Kartais juk taip smagu rasti originalią smulkmeną!
 
 
Kalėdos su Erica Jennings
 
Antrą Kalėdų dieną vyks šventinę premjerą – Vilniaus kongresų rūmų scenoje visų mylima aksominio balso savininkė Erica Jennings kartu su Lietuvos valstybiniu simfoniniu orkestru, diriguojamu maestro Gintaro Rinkevičiaus, atliks jaukumu ir šiluma užburiančias kalėdines dainas. 
 
 
Kalėdų proga dovanokite savo laiką ir dėmesį, apsilankykite renginyje su savo artimiausiais žmonėmis ir praleiskite nuostabias Kalėdas kartu!
Jums gali patikti