Naujienų portalas

Karščiausios Tokijo vasaros olimpinių žaidynių naujienos – specialiame naujienų portalo tv3.lt polapyje

Jau visai netrukus visas pasaulis įsitrauks į svarbiausią metų sporto įvykį – Tokijo vasaros olimpines žaidynes. Nuo liepos 23 iki rugpjūčio 8-osios TV3 žiniasklaidos grupė visus žiūrovus pakvies nepamirštamai patirčiai, o visų patogumui žaidynes nuolatos bus galima sekti ir naujienų portale tv3.lt.

Ištikimiausiems sporto sirgaliams naujienų portalas tv3.lt pristato ir naujieną – specialų olimpinių žaidynių polapį internete.

Čia skaitytojai ras ne tik karščiausias žinias iš Tokijo vasaros olimpinių žaidynių, kuriose pasirodys ir Lietuvos sportininkai, bet ir transliacijų bei rungtynių tvarkaraščių laikus, tiesiogines transliacijas ar jų įrašus, rezultatus, svarbiausius momentus, pelnytų medalių lenteles ir kitas aktualiausias naujienas.

Norėdami užtikrinti, kad svarbiausia ir tiksliausia informacija TV3 žiniasklaidos grupės skaitytojus ir žiūrovus pasiektų kuo greičiau, į Tokijo vasaros olimpines žaidynes iš Lietuvos išvyksta didžiausia TV3 žurnalistų komanda.

„Mūsų žurnalistų komanda jau dabar daug dirba ir ruošiasi tam, kad žiūrovams ir skaitytojams pateiktų išsamias, operatyvias naujienas iš Tokijo. Mūsų auditorija ne tik greitai sužinos rezultatus, bet ir išvys sportininkų ir jų trenerių komentarus. Skaitytojų laukia išsamios analizės, išskirtiniai interviu, didžiulis srautas užsienio naujienų. TV3 žurnalistai parodys, kaip Tokijuje gyvena mūsų olimpinė rinktinė, bei tai, kas liko už kadro“, – sakė naujienų portalo tv3.lt vyriausiasis redaktorius Artūras Anužis.

Tiesiogines olimpinių žaidynių transliacijas žiūrovai bus kviečiami stebėti kiekvienam pačiu patogiausiu būdu, kad ir kur bebūtų. Transliacijos vyks ne tik per TV3 ir TV6, bet ir naujienų portale tv3.lt, o taip pat ir internetinėje vaizdo platformoje TV3 Play.

TV3 žiniasklaidos grupė – neatsiejama ir nuo Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės. Svarbiausias krepšinio kovas olimpiniame krepšinio atrankos turnyre, žiūrovai bus kviečiami stebėti ne tik per TV3, bet ir internetu, naujienų portale tv3.lt. Čia sporto aistruolių lauks ir tiesioginės varžybų transliacijos, ir daugybė išskirtinių interviu su Lietuvos krepšinio rinktinės krepšininkais, karščiausi jų komentarai bei rungtynių analizė. Tiek rungtynių metu, tiek ir po jų karščiausios naujienos atsidurs ir naujienų portalo tv3.lt specialiame polapyje.

Karščiausios Tokijo vasaros olimpinių žaidynių naujienos https://www.tv3.lt/tokyo2020!

 

 

 

 

Jums gali patikti