Naujienų portalas

Mia per Kalėdų šventes ruošia muzikinę dovaną: „Noriu prisiliesti prie kiekvieno širdies“

Jau gruodžio mėnesį Lietuvos miestuose įvyks vienas didžiausių kalėdinių koncertų „Kalėdinis grand šou“. Koncerte pasirodys ryškiausios Lietuvos estrados, pop muzikos žvaigždės. Jie renginio žiūrovams padovanos lietuviškos muzikos mylėtojų širdis užkariavusias dainas.

Savo dainas žiūrovams dovanos balsingoji atlikėja Mia, estrados princas Rytis Cicinas, gerą nuotaiką spinduliuojanti Donalda Meiželytė, grupė „Man-go“. Scenoje taip pat skambės ir legendinės grupės „Hiperbolė“ hitai. Juos atliks projektų „Hiperbolė Tribute Band“ bei „Hiperbolė akustiškai“ muzikantai. Įstabia choreografija renginio dalyvius stebins žinomos šokio studijos „Todes Lietuva“ šokėjų pasirodymai.

„Šventiniame renginyje skambės šlageriai, kuriuos spėjo pamilti ne viena karta. Žiūrovus pakels nuo kėdžių hitai, kurių žodžius žino kiekvienas. Žinomos dainos susijungs su choreografija, o įspūdį dar labiau sustiprins speciali scenografija“, – intriguoja „Kalėdinis grand šou“ organizatoriai „Geri renginiai“.

Dainininkė Mia teigia, kad labai pasiilgo savo gerbėjų ir nekantrauja, kada galės su jais susitikti. „Kalėdinio grand šou“ metu skambės puikiai visiems žinomos Mios dainos. Žinoma moteris šiuo metu įrašinėja naują albumą, tad klausytojams padovanos ir naujausių savo dainų. „Visos dainos skambės gyvai. Kitaip ir negali būti. Aš net nemoku dainuoti su fonograma, o kada retais atvejais reikia tą daryti televizijoje, man būna didžiulis stresas“, – juokiasi įspūdingo vokalo savininkė.

Atlikėja pastebi, kad koncertai kalėdiniu laikotarpiu būna kaip niekada jaukūs, žmonės šventiškai nusiteikę, pasipuošę. „Susitinka seniai matyti giminaičiai, žmonės grįžta iš užsienio aplankyti artimųjų. Šis laikotarpis – ypatingai gražus laikas, o šventinis koncertas jį pavers dar ypatingesniu. Šiame koncerte laukių tiek pačių jauniausių, tiek vyresnių savo gerbėjų“, – šypsosi atlikėja.

„Kalėdinis grand šou“ koncertai vyks: gruodžio 15 d. Kaune, Kauno sporto halėje, gruodžio 20 d. Klaipėdoje, Klaipėdos „Švyturio“ arenoje, gruodžio 26 d. Alytuje, Alytaus sporto ir rekreacijos centre, gruodžio 30 d. Vilniuje, „Compensa“ koncertų salėje. Bilietus platina bilietai.lt ir tiketa.lt.

Jaukiausias metų šventes – Kūčias ir Kalėdas – Mia švęs su šeima namuose. Šis laikas dainininkei šventas ir jį moteris nori praleisti su pačiais artimaisiais. Dainavimą scenoje ne darbu, o hobiu vadinanti Mia pasakoja, kad būdama scenoje pasikrauta geros energijos. Tad susitikti su gerbėjais šventiniu laikotarpiu jai yra didžiulė dovana. „Paskutiniai mano koncertai yra nerealūs. Matyt, kažkas manyje pasikeitė po visų išgyvenimų. Aš labai užaugau kaip atlikėja, kaip asmenybė, mano požiūris į daugelį dalykų pasikeitė. Noriu prisiliesti prie kiekvieno klausytojo širdies. Dainuojant atiduodu visa save, dalinuosi geromis emocijomis“, – pasakoja dainininkė.

Renginio organizatoriai pasakoja, kad derinti šių šventinių koncertų detales pradėjo dar prieš metus. Didžiausias organizatorių noras yra palikti neišdildomą įspūdį žiūrovams. „Labai norime, kad į šį koncertą susirinktų ne šeimos, o visa giminė. Vaikai atsivestų savo tėvus, senelius, prosenelius. Juk Kalėdos – šeimos šventė, tad ją reikia švęsti visiems kartu. O kokia dovana gali būti geriau už padovanotus įspūdžius“, – sako renginio organizatoriai.

Jums gali patikti