Naujienų portalas

Nidoje vyksiančiame paplūdimio teniso turnyre pasirodys pasaulinės žvaigždės

Pirmasis rugpjūčio savaitgalis Nidoje svečiams žada daugybę pramogų – legendiniai Nida Jazz, Regata ir Neodenta Nida Beach Tennis Cup varžybos, pritraukusios teniso pasaulio žvaigždes. Pasaulinė paplūdimio teniso žvaigždė Gerard Rodriguez (Ispanija), savo karjeroje pelnęs 9 pasaulio raketės titulą, bei mūsų kaimynas iš Latvijos Maksimilians Niklass Andersons, jau penktadienį, parodomųjų varžybų metu, stos prieš jungtinę Lietuvos komandą!

Žymūs vardai gali gąsdinti, tačiau turnyro organizatoriai visus paplūdimio teniso mylėtojus drąsina dalyvauti ir primena, kad Neodenta Nida Beach Tennis Cup turnyras skirtas tiek profesionalams, tiek mėgėjams! Kviečia registruotis motyvuodami varžybų metu įgaunama neįkainojama praktika ir, be abejonės, visų dalyvių laukiančiais vertingais rėmėjų prizais. Visiems, norintiems dalyvauti turnyre, neprivalu profesionaliai žaisti, paplūdimio teniso pagrindai ir naujoko sėkmė gali nustebinti maloniau nei galite tikėtis.

Ypatingoje Lietuvos vietoje vyksiantis turnyras pasižymės ne tik prizų gausa, įspūdžiais ir žavinga atmosfera, bet ir vakarėliu jam pasibaigus. Neodenta Nida Beach Tennis Cup vakarėliu taip pat pasirūpins atlikėjai iš užsienio. Šiauriniame paplūdimyje, pasibaigus turnyrui, pasirodys didžiuosiuose šalies miestuose spėjęs pasižymėti atlikėjas – Bryan Kessler, kuris ir šį savaitgalį ketina tai padaryti, sudrebindamas Kupolo skliautus, o prasidėjus vakarėliui, už muzikos grotuvų stos garsusis DJ Curses.

Žymūs vardai ir legendiniai renginiai šį savaitgalį kviečia sparnus kelti į Nidos žemę, o visus paplūdimio teniso mylėtojus bei būsimus ir esamus profesionalus nepraleisti progos žaisti auksiniame jos krante. Laukia kupinas azarto, muzikos ir daugybės pramogų laikas!

 

Jums gali patikti