Naujienų portalas

Pagarbos – paramos bėgimas „In Memoriam“ šiais metais kviečia dalyvauti viso pasaulio lietuvius.

Spalio 23-25 dienomis Lietuvoje jau šeštą kartą vyks pagarbos – paramos mirusiems Lietuvos kariams renginys „In Memoriam“. Pagarbos – paramos bėgimą organizuoja Lietuvos didžiosios kunigaikštienės Birutės karininkų šeimų moterų sąjunga kartu su Lietuvos kariuomene bei ją remiančiomis organizacijomis.

2015 metų rugsėjo mėnesį maratono metu, mirė jaunas Lietuvos karininkas – majoras Vytautas Burokas. Mintis prisiminti mirusįjį pagarbos bėgimu virto dideliu atminimo renginiu, pagerbiančiu visus per metus įvairiomis aplinkybėmis mirusius ar žuvusius Lietuvos kariuomenės karius. Kartu vykdoma labdaros akcija, kurios metu suaukotos lėšos perduodamos mirusių karių šeimoms ir artimiesiems.

Pasak Birutiečių, kasmet bėgime dalyvauja vis daugiau pilietiškų žmonių, norinčių išreikšti pagarbą mirusiems kariams ir palaikymą jų artimiesiems. Džiugina ir tai, kad bėgimas „In Memoriam“ organizuojamas ne tik Lietuvoje, tačiau savo  iniciatyva prie šio renginio prisijungia ir užsienyje tarnaujantys Lietuvos kariai. Pernai be pagrindinio renginio Lietuvoje bėgimas organizuotas Ukrainoje, Estijoje, Portugalijoje, Lenkijoje, Belgijoje. Šiemet tarptautiniame bėgime planuoja prisijungti dar daugiau užsienio šalių bei jose gyvenančių mūsų tautiečių.

Šiais metais, dėl epidemiologinės situacijos šalyje, renginys neorganizuojamas kaip įprastai Vilniaus Vingio parke. Visi kviečiami dalyvauti virtualiame bėgime, Lietuvoje ir užsienyje, prisiminti ir pagerbti per anksti išėjusius Lietuvos karius savarankiškai bei auka paremti jų šeimas. Paaukoti galima pervedant savo auką į LDK Birutės karininkų šeimų moterų sąjungos banko sąskaitą Nr. LT36 7300 0100 0246 9222 (mokėjimo paskirtyje nurodant „Parama kario šeimai“) arba iki spalio 31 d. skambinant trumpuoju numeriu 1484 (auka – 2 eurai). Visos aukos bus skirtos šiais metais mirusių karių šeimoms.

Spalio 23-25 dienomis visi kviečiami bėgti savarankiškai 1, 3, 6 kilometrus arba savo pasirinktą distanciją, įkelti nuotrauką į socialinius tinklus su grotažyme #InMemoriam ir būti mintimis su tais, kurie buvo pasiryžę paaukoti savo gyvenimus už kiekvieną iš mūsų.

Video kvietimas su Marijonu Mikutavičiumi

Bėgimas IN MEMORIAM spalio 23-25 d., 2020 m.

Kartu su Marijumi Mikutavičiumi kviečiame visus dalyvauti virtualiame bėgime “In Memoriam” spalio 23-25 dienomis, pagerbti šiais metais mirusius Lietuvos karius ir paremti jų šeimas. 💛💚❤️Jau šeštą kartą organizuojamas bėgimas "In Memoriam" skirtas šiais metais mirusių karių atminimui pagerbti. Visos bėgimo metu paaukotos lėšos bus skirtos mirusių Lietuvos karių šeimų paramai. Paaukoti galitepervesdami savo auką į LDK Birutės karininkų šeimų moterų sąjungos banko sąskaitą Nr. LT36 7300 0100 0246 9222. Mokėjimo paskirtyje nurodykite „Parama kario šeimai“. Dėkojame, kad esate kartu! #InMemoriam #birutietes #pagarbakariui #Lietuvoskariuomene #vienybeKviečiame

Posted by Birutietės on 2020 m. spalio 15 d., ketvirtadienis

Detalesnė informacija apie renginį: https://www.facebook.com/events/901398123722389

 

Jums gali patikti