Naujienų portalas

Pavasarį Vilnius pasitinka masine treniruote lauke

Šį šeštadienį, balandžio 6 d., Rotušės aikštėje vyks pirmoji masinė treniruotė lauke. Jos sumanytojas – sporto treneris Jeanas Claude Edorhas įsitikinęs, kad pavasarį kiekvienam trūksta motyvacijos, todėl ši bendra treniruotė paskatins imtis pokyčių, kad pasijaustumėm geriau. Masiniu sporto renginiu siekiama prisidėti prie Rimanto Kaukėno paramos ir labdaros fondo veiklos.

„Kasdien susiduriu su pavasarį energijos stokojančiais žmonėmis. Tai normalu. Pavasarį mums trūksta saulės, šilumos, turime rasti, kaip save pradžiuginti. Savo receptu dalinuosi su vis daugiau žmonių – sportas yra priemonė suteikti sau laimės hormono“, – idėją pristato sporto treneris.

Pasak jo, nėra labai svarbu, kokį sportą pasirinksite – vaikčiojimą parke, laipiojimą sienele, zumba ar cross fit, pirmiausia privalo paskeisti mąstysena ir atsirasti tikslas, kuris leis susidėlioti mintims, kad jų pasiektumėte.

„Skamba per daug paprastai, tiesa? Tiksliai įvardiję, ko ketinate siekti (norite sutvirtėti, pakeisti kūno formas, daugiau judėti ar atsikratyti sunkumo jausmo pilve), jau, ko gero, žinosite ir ką privalote daryti. Esu sutikęs daugybę žmonių, kurie mane tikino labai norį pradėti sportuoti, bet kartais jie užtrukdavo net dvejus metus, kol pagaliau ryždavosi praverti sporto klubo duris“, – patirtimi dalinasi bendruomenės JC SPORT įkūrėjas.

Sostinės gyventojams treniruotę dovanojantis sporto profesionalas ketina per nepilną valandą Rotušės aiktėje priversti dalyvius pajusti, ko trūksta kiekvieno iš jų kūnui. Kartu su Jeanu Claude Edorhu treniruotę ves didžėjus Jonas Nainys (dj Jovanis).

„Jau dabar nekantriai laukiu šios treniruotės. Planuoju, kad susirinkę į Rotušės aikštę gaus dozę labai energingos šokių muzikos. Tiek mano kūrinių, tiek kolegų iš viso pasaulio. Be to, sportuosiu ir aš pats! Grodamas klubuose visada šoku. Stovėti kiekvieną savaitgalį po kelias valandas prie pulto – tai yra didelis „workoutas“. Treniruotė jau netrukus. Bus nerealu!“, – apie savo dalyvavimą socialiniame tinkle praneša J. Nainys.

Renginio pradžia 11 val. Renginys – tai dalis buvusio krepšininko Rimanto Kaukėno paramos ir labdaros fondo iniciatyvos paremti sunkiai sergančius vaikus. Paramos koncertas su geriausiais šalies atlikėjais vyks šį penktadienį, balandžio 5 d. „Siemens“ arenoje. Kaip koncerto tęsinys, kitą rytą visi koncerto dalyviai kviečiami į masinę treniruotę.

„Šie renginiai yra dar vienas įrodymas, kad abejingų sunkiai sergantiems vaikams beveik nėra. Visi atlikėjai sutiko savanoriškai tiesiog padovanoti žiūrovams savo dainas. Tikiuosi žmonės mus išgirs, išgirs ir vaikus, kuriems pagalbos reikia jau šiandien. Kiekvieno meilė ir dėmesys čia yra ypač laukiami“, – atvykti į renginius ragino fondo steigėjas, buvęs krepšininkas Rimantas Kaukėnas.

Jums gali patikti