Naujienų portalas

Rudens sezonas pasitiktas azartiškomis Madagaskaro tarakonų lenktynėmis!

Hazie Food Court restorano terasoje, Vilniaus senamiestyje, ketvirtadienio vakarą rinkosi azartiška publika, mėgstanti pramogauti nestandartiškai. Kaktusais išpuošta aplinka ir lauke surengtos Madagaskaro tarakonų lenktynės svečiams priminė pasibaigusią įspūdingai karštą vasarą ir prasidedantį aktyvų naujų rudens darbų sezoną.

Atraktyvius laisvalaikio praleidimo sprendimus didelėms draugų ar bendradarbių kompanijoms siūlanti „Timeless Games“ komanda pasirūpino originaliais  žaidimais. Čia Mabre Residence viešbučio kieme vyko išradinga vakariene, kurią paruošė Hazie virtuvės šefai. Svečiai degustavo Iberico kiaulieną, Tomahawk kepsnius ir prie jų derančių gėrimų, apie kuriuos plačiau papasakojo „Mineralinių vandenų“ ambasadorius, geriausiu Lietuvoje tituluojamas barmenas Rapolas Vareika. Vakaro puošmenomis pasirūpino „Flower power“, o nuotaikingas akimirkas įamžino videografas „Andarte Production“.

Renginio organizatoriai pasidžiaugė, kad senovės graikų ir jūreivių mėgti žaidimai sudomino šiuolaikinę publiką, o pandemijos ir ribojimų metai tik padidino klientų norą burtis, bendrauti, aktyviai ir įdomiai pramogauti. „Žmonės išsiilgo visaverčio bendravimo, o mums, pramogų pasaulio atstovams, karantino laikmetis atnešė naujų iššūkių ir padėjo išgryninti paslaugų koncepciją – „norime duonos ir žaidimų“. Žaidimai lydi mus nuo vaikystės ir praskaidrina nuotaiką net ir tada, kai gyvenimo realijos būna nepaprastos“, – sako „Timeless Games“ vadovė Ugnė Dilkevičienė.

Ugnė Dilkevičienė patikino, kad 15 metų gyvuojantys teminiai, didelių gabaritų stalo žaidimai nenuvilia net ir reikliausių klientų, vis primenant, kad sveikas azartas, juokas, noras žaisti niekur nedingo. „Timeless Games“ komanda savo klientams organizuoja tokius žaidimus kaip „Hipodromas“, „Madagaskaro tarakonų lenktynės‘, „Laivų mūšis“, „Cho-Han“ ir kitas atrakcijas.

Prie didelių žaidimų stalų vienu metu gali susiburti net 160 žmonių. Azartiški teminiai stalo žaidimai kompanijų pramoginiams ir laisvalaikio renginiams padeda sukurti nuotaikingą atmosferą ir garantuoja, kad žaidimas netrukdys bendrauti, o bendravimas – žaisti.

„Nepaisant visų aplinkybių, siaučiančio viruso, mūsų tikslas parodyti svečiams, kad turime išlikti drąsūs, inovatyvūs, nusiteikti pozityviai ir išmokti gyventi bei džiaugtis tuo, ką turime, nebijoti pokyčių bei juos priimti teigiamai. Viešbučio Mabre Residence ir restorano Hazie Food Court organizacijos kolektyvas pasiruošė tam, kad galėtume atsakingai, kokybiškai priimti bei aptarnauti klientus privačių renginių ar korporatyvinių renginių metu, leisti jiems mėgautis gardžiu maistu, pailesėti nuo visų iššūkių, su kuriais susiduriame kiekvienas ir bent trumpam pamiršti rūpesčius, praleisti laiką su kolegomis ar artimaisiais saugiai, bet tuo pačiu smagiai“,- kalbėjo Mabre Residence ir Hazie Food Court generalinė direktorė Greta Januškaitė – Karvelienė.

Restorane aptarnaujama iki 100 žmonių, lauko terasoje iki 500 žmonių, o išvažiuojamuosiuose renginiuose galima kokybiškai aptarnauti net ir 2000 žmonių. Konferencijų salėje, kurioje tilpo net ir „Hipodromo“ žaidimo stalas, gali dalyvauti iki 80 žmonių, o viešbutis turi 40 kambarių- apie skaičius pasakojo Greta Januškaitė – Karvelienė.

Nors pandemija ir ribojimai turėjo didelę įtaką renginių organizatoriams ir paslaugų teikėjų rinkoje, tikimasi, jog šis rudens ir žiemos sezonai bus žymiai aktyvesni nei buvę.

Organizatorių nuotraukos

Renginio video

 

 

Jums gali patikti