Naujienų portalas

Rugpjūtį susitikime stovyklauti 10-ajame „Masters of Calm“ festivalyje!

Jubiliejinis „Masters of Calm“ festivalis vyks! 2021 m. rugpjūčio 13-22 d., organizatoriai laukia visų Asvejos regioniniame parke, prie Dubingių, įsikūrusioje „Auksinėje girioje“. 

„O ko tu labiausiai lauki šią vasarą? Pramogų savo šeimai? Pokalbių? Pažinčių? Nuotykio miegant palapinėje arba po atviru dangumi su sau brangiais žmonėmis? Ramybės valandos po pušimi su savimi? Norime išpildyti tavo norą per festivalį ir mes būtinai tai padarysime! suplanavome tau atostogas, kurių buvo verta palaukti du metus“, svetingai kviečia festivalio organizatoriai.

Atostogos, kuriose viskas įskaičiuota!

Pasak organizatorių, jau eilę metų atvykus į festivalį nereikia niekuo rūpintis, nes į bilieto kainą jau įskaičiuoti – maistas 3 kartus dienoje, stovyklavimas – nakvynė gamtoje, saviugdos paskaitos, įvairios praktikos, sporto treniruotės, turtinga vakarinė programa, šeimoms su vaikais nuo 3-12 m. vaikų priežiūra specialiai ir saugiai įkurtoje vaikų pievoje, įvairios papildomos pramogos t. y. viskas, ko gali prireikti patogioms atostogoms gamtoje!

„Per karantiną skyrėme daug laiko laiko online paskaitoms ir seminarams. Todėl šiemet sugalvojome skirti daugiau dėmesio pramogoms, patyrimams ir jaukiam buvimui kartu. Dienos metu organizuojame įvairiausias amatų dirbtuves, pramogas prie ežero, žygius bei daugiau jaukių poilsio erdvių pokalbiams, meditacijoms, knygų skaitymui, dėliojame stipresnę ir pilnesnę vakarinę programą. Paskaitų ir seminarų tikrai bus ir jubiliejaus proga pažadame stipriausius prieš tai buvusių bei naujų veidų festivalių mokytojų – praktikų  komandoje. Laukiame svečių iš Ukrainos, Nyderlandų, Vokietijos, kaimyninės Latvijos, Lenkijos, Rusijos ir egzotiškosios Indijos, o taip pat gerai žinomų specialistų iš Lietuvos!“, pasakoja festivalio šeimininkas Mindaugas Vidugiris. Vakare dalyvių laukia koncertai, teatriniai pasirodymai, šokiai Afrikos būgnų, ir ne tik, ritmu! Temstant dalyviai bus kviečiami burtis prie laužo, kur po žvaigždėtu dangumi skambės dainos, istorijos ir poezija. Specialią festivalio programą rasite: https://mastersofcalm.lt/programa-2021/

Kam verta turėti kišenpinigių? Organizatoriai atsako, kad tik savęs palepinimui bei papildomoms pramogoms – turgelyje, spa miestelyje, pirtyje, kavinukėje kur atostogautojų lauks nuodėmingi saldėsiai, kava, arbata ir kitokie gardumynai ruošiami girios virtuvės šefų!

O kaip dėl Covid19?

Pasak organizatorių, festivalio data sąmoningai iš liepos mėnesio buvo šiek tiek stumtelėta į rugpjūtį, kuris praėjusiais metais buvo žemiausiame atvejų taške, tad tikimasi kad tuo laikotarpiu jau bus atšaukti griežti karantino ribojimai. „Nepaisiant to galios ar ne karantinas festivalio metu, mes atsakingai ruošiamės, kad erdvės būtų įrengtos laikantis specialiųjų operacijų vadovo bei sveikatos specialistų rekomendacijų. Kita vertus mes ir anksčiau skatinome sąmoningumą ir daug dėmesio skyrėme higienai – žmonės valgo iš savo individualiai atsivežtų indų, įrengtos atskiros indų plovyklos, vietos rankoms plauti, dezinfekuoti rankas, veikia dušo kabinos su šiltu vandeniu po atviru dangumi, o teritorija ir veiklų įvairovė užtikrina srautų skaidymą. Tad pas mus bus tikrai saugiau nei pajūryje. Festivalio lankytojai – sąmoningi žmonės, griežtai pasisakome prieš bet kokių svaigalų, psichotropinių medžiagų vartojimą, tad esame pasiruošę užtikrinti dalyvių saugias atostogas gamtoje, tam telkiame ir gausesnes nei įprasta savanorių pajėgas, jau dabar jų surinkome daugiau nei 100 ir planuojame kone antra tiek“, pabrėžia organizatoriai. Masters of Calm – kviečia išbandyti save brandžioje savanorystėje, kurioje dalyvauja žmonės nuo 21-99 metų! Antrasis savanorių atrankos turas baigsis liepos 19 d. ir verta pildyti festivalio savanosystės anketą: https://mastersofcalm.lt/geradaryste/

Atgal į ryšį!

„Masters of Calm“ – sąmoningos vasaros atostogos, festivalis – stovykla, svajingas pabėgimas tiems, kurie ieško geriausio vasaros potyrio ir prasmingų atostogų! Šio festivalio tema – Atgal į ryšį. Tikime, kad tu, kaip ir mes, jo pasiilgai, todėl kuriame tokį patyrimą, kurio metu galėsi atsipalaiduoti ir pasinerti į ryšį su savimi, su kitu, su nuostabiais Auksinės girios miškais, pievomis ir Asvejos ežeru. Čia kiekvienas ras bendraminčių su kuriais gera susipažinti ir pasidalinti savo dienos atradimais, o mes pasistengsime kad tų progų būtų kuo daugiau“, pasakoja festivalio Masters of calm vadovė Viktorija Minčinskaja – Bagdonienė. Organizatoriai įspėja – dalyvių skaičius ribotas, bilietai festivaliui artėjant kas mėnesį brangs tad ilgai nesnauskite ir atostogų bilietus įsigykite dabar, kol yra vietų!

Į festivalį organizatoriai kviečia atvažiuoti 3, 5 arba visoms 10-ai dienų. Festivalis laukia ir tų kurie po darbingo šiokiadienio nori pabėgti į girią dviems vasaros savaitgaliams iš eilės. Bilietai į geriausią gyvenimo nuotykį tirpsta  Bilietai.lt: https://bit.ly/3vgbNgp

Jums gali patikti