Naujienų portalas

Savaitgalį Rotušėje įvyks kasmetinė Tarptautinė Kalėdų labdaros mugė

Trečiadienio rytas Jungtinės Karalystės ambasadoje prasidėjo šventinėmis nuotaikomis – Lietuvoje reziduojančių ambasadų atstovai pristatė devynioliktąją Tarptautinę Kalėdų labdaros mugę, kuri vyks gruodžio 4 d. Vilniaus Rotušėje.
Kasmet vienoje iš ambasadų mugės organizatoriai rengia šventinius pusryčius, kurių metu svečiams suteikia galimybę iš anksto pamatyti, ką labdaros renginiui paruošė ambasadų atstovai.
Tarptautinės moterų asociacijos Vilniuje pirmininkės Vaidos Kisieliūtės teigimu, pasiruošimas mugei svarbus ne tik dėl apimančios šventinės nuotaikos, bet ir kilnaus tikslo, vardan kurio susitelkia visa visuomenė.
„Nors šiandien matome tik dalį visų stendų produkcijos, kurią lankytojai išvys mugėje, jų unikalumas jau kelia didžiulį susižavėjimą. Tikimės, kad renginio lankytojai šeštadienį pajus šventinę dvasią, pasiduos kalėdinio gerumo bangai ir aktyviai dalyvaus mugėje. Tai puiki proga ne tik nupirkti artimiesiems unikalių kalėdinių dovanų, bet ir padėti tiems, kuriems pagalba labai reikalinga. Šiemet Kalėdų mugėje surinktos lėšos bus skirtos dešimčiai organizacijų, kurios padeda sunkumus patiriantiems žmonėms“, – sako V. Kisieliūtė
Šventiniuose pusryčiuose svečius užkandžiais vaišino ir šalių stendus, kuriuos bus galima aplankyti ir renginio dieną Vilniaus Rotušėje, pristatė ambasadų atstovai iš Vokietijos, Italijos, Didžiosios Britanijos, Islandijos, Rumunijos, Rusijos, Kroatijos. „British School“ vaikams atliekant kalėdines dainas renginio svečiai susitiko su Kalėdų seneliu.
Pasak renginio prodiuserės Neringos Young, organizuoti Tarptautinę Kalėdų labdaros mugę pandeminiu laikotarpiu yra tikras iššūkis.
„Jau devynioliktus metus iš eilės vykstantis renginys įtraukia ne tik Vilniaus gyventojus, bet ir svečius iš visos Lietuvos. Tiesa, organizuojant tokį renginį pandeminiu laikotarpiu turėjome apgalvoti įvairiausius scenarijus, kurie leistų užtikrinti saugią aplinką. Šiemet visos Mugės pramogos bus išskirstytos ir skirtingu metu vyks skirtingose Rotušės erdvėse. Mugė užims ne tik Rotušę, bet ir visą jos aikštę“, – sako N.Young.
Mugės metu renginio svečiai galės dalyvauti kasmetinėje loterijoje, taip ne tik prisidėdami prie kilnaus tikslo, bet ir turėdami galimybę laimėti daugybę vertingų prizų. Tarp jų yra net 15 profesionalaus masažo kuponų, rankų darbo paveikslas ir net „Tele2“ kompanijos dovanojamas interaktyvus krėslas su integruota garso sistema.
Šiais metais Tarptautinė Kalėdų labdaros mugė, globojama pirmosios šalies ponios Dianos Nausėdienės, vyks gruodžio 4-ąją, Vilniaus Rotušėje. Vilniečiams ir miesto svečiams Kalėdų miestelyje savo šalių tradicijas mugės metu pristatys 23 valstybės, taip pat dalyvaus Tarptautinės mokyklos, Tarptautinės moterų asociacijos narės. Iš viso lankytojų lauks daugiau nei 30 margaspalvių stendų su unikalia produkcija iš viso pasaulio.
Mugėje lankytojai bus laukiami visą dieną, o vakare ambasadoriai ar ambasadų atstovai kartu su miesto vadovais įžiebs miesto eglutę Rotušės aikštėje.
Jums gali patikti