Naujienų portalas

„Šopturgis“ kviečia į pasimatymą Palangoje!

Jau šį savaitgalį, rugpjūčio 10-11 dienomis, Šopturgis sugrįžta į Palangą! Šįkart „Meilės terasoje“ Jūsų lauks ne tik stiliaus, grožio ir skonio mugė, bet ir daugybė nemokamų užsiėmimų vaikams bei suaugusiems.
Organizatoriai pažada Jums pasimatymą kaip iš pasakos! Galite truktelėti pečiais ir skeptiškai suraukti nosytę, tačiau leiskite papasakoti apie viską iš pradžių. Kad pasimatymas būtų tikrai magiškas ir nepakartojamas – labai svarbi yra susitikimo vieta, kuri šįkart tikrai ypatinga – Meilės terasa. Vos keli žingsniai nuo jūros ir šurmulingosios J. Basanavičiaus gatvės – legendinės Meilės alėjos pradžioje. Ech, tas žodis meilė, galvojate jis kartojasi atsitiktinai?

O koks gi pasimatymas be komplimentų? O jų – tikrai bus! Jūs tik paklausykite: daugiau nei 40 Šopturgio dalyvių čia atsiveš pačius unikaliausius ir mylimiausius savo gaminius. Drabužiai, aksesuarai, papuošalai, nuostabūs kvapai ir interjero detalės – tokia puiki galimybė pasimatuoti, pasipuošti, nudžiuginti save ar savo mylimąjį.
Jums gali patikti