Naujienų portalas

Tokijo olimpinės žaidynės įvyks: jas transliuos TV3

Didžiausias pasaulio sporto renginys – Tokijo olimpinės žaidynės – įvyks. Oficialiai patvirtinta, kad dėl koronaviruso pandemijos nukeltas renginys vyks šią vasarą. Žaidynių oficialus transliuotojas bus didžiausia Lietuvos televizija – TV3.

Dėl pandemijos atidėta Tokijo olimpiada šią vasarą įvyks, „kad ir kaip plėtotųsi koronaviruso situacija“, – antradienį pareiškė 2020-ųjų žaidynių prezidentas Yoshiro Mori, atmesdamas abejones dėl šio renginio. Tokijo olimpinės žaidynės iškilmingai bus atidarytos liepos 23 d., o uždarymo ceremonija įvyks rugpjūčio 8 dieną.

Žaidynių ceremonijas bei visas svarbiausias olimpinių žaidynių varžybas Lietuvoje transliuos TV3 televizija, o žiūrovai turės galimybę stebėti daugiausiai transliacijų valandų per visą Olimpinių žaidynių transliacijų istoriją. Ypač didelis dėmesys bus skirtas Lietuvos sportininkų startams bei mėgstamiausioms sporto šakoms, o siekiant patogumo, varžybos vėlgi pirmą kartą bus rodomos net dviem nacionaliniais TV3 Grupės kanalais – TV3 ir TV6.

„Didžiuojamės, kad Olimpinių žaidynių – svarbiausio pasaulio sporto ir kultūros renginio – transliacijos patikėtos didžiausiai Lietuvos televizijai – TV3. Svarbiausius sporto renginius populiariname jau daugelį metų ir mūsų partneriai suvokia, jog esame ne šiaip signalą perduodantis transliuotojas, o visą sporto ekosistemą užkuriantis partneris“, – sako TV3 žiniasklaidos grupės vadovė Laura Blaževičiūtė.

Jau pernai buvo nutartą, kad į Tokiją keliaus visų laikų didžiausia transliuotojo žurnalistų komanda, kuri parengs išskirtinį turinį žiūrovams. TV3 tikisi, kad pandemija neprivers keisti šios plano dalies.TV3 televizija transliuos ne tik Tokijo olimpines žaidynes, bet ir vyrų krepšinio olimpinės atrankos turnyrą birželio mėnesį.

„Olimpinės žaidynės – svarbiausias sporto įvykis, kurio visas pasaulis su nekantrumu laukia ketverius metus. Tokijo olimpinių žaidynių mums teko laukti net penkerius metus, o pasiruošimas joms tapo tikru iššūkiu. Nepaisant to, mūsų atletai svarbiausiems karjeros startams rengiasi negailėdami jėgų. Olimpinių žaidynių transliuotojas yra tarpininkas tarp olimpiečių ir sirgalių. TV3 ši atsakomybė nėra naujiena, jų profesionalumu ir ypatingu dėmesiu transliacijų kokybei įsitikinome Pjongčango žiemos žaidynėse. Todėl neabejoju, kad sporto gerbėjų Lietuvoje laukia aukščiausios kokybės transliacijos, tuo pačiu paskatinsiančios dar stipriau palaikyti mūsų sportininkus“, – sakė olimpinė čempionė, Tarptautinio olimpinio komiteto narė, Lietuvos tautinio olimpinio komiteto prezidentė Daina Gudzinevičiūtė.

Tokijo Olimpinės žaidynės bus išskirtinės tuo, kad į jas įtrauktos naujos sporto šakos: karatė, riedlentės, laipiojimas ir banglentės, o lietuvius ypač intriguoja, kad žaidynių programoje yra dar viena krepšinio rungtis – 3×3 turnyras. Šį formatą Lietuvoje į profesionalų lygį iškėlė bendras krepšinio entuziastų, vadybininkų ir TV3 pastangos.

Planuojama, kad Olimpinėse žaidynėse varžysis apie 11 tūkst. atletų iš 206 nacionalinių olimpinių komitetų, bus išdalinti 324 medalių komplektai, iš viso 962 olimpiniai medaliai.

 

 

Jums gali patikti