Naujienų portalas

Už „Gerumo haute couture 2018“ metu surinktas lėšas vaikai pirmą kartą išvydo „Spragtuką“

Rudenį labdaros renginio „Gerumo haute couture 2018“ Padovanokime vaikams Kalėdas metu, pirmą kartą Lietuvos istorijoje buvo pristatyta garsaus Kartvelų kilmės dizainerio Irakli Nasidze paskutinėse Paryžiaus mados savaitėse rodytos HAUTE COUTURE SS19 ir PRET-A-PORTE SS19 kolekcijos, kartu ir talentingos juvelyrikos dizainerės iš Prancūzijos Marie Beltrami aksesuarų kolekcija. Kinijos Liaudies Respublikos ambasados Lietuvoje dėka buvo eksponuojama Modernaus meno tapytojos Qiao Qi kūrybos paroda „Bunny Fish“. Renginį globojo Sakartvelo ir Kinijos Liaudies Respublikos Ambasados Lietuvoje.

“Renginio metu buvo surinkta beveik 5000 EUR, už kuriuos galime kasdien maitinti “Vaikų dienos centro Solija” vaikus. Taip pat surengta Šv. Kalėdų laukimo šventė Kauno dienos centrus lankantiems nepriteklių jaučiančių šeimų vaikams ir neigaliems Vilijampolės socialinės Globos centro vaikams”,- pasakoja organizatoriai.

Gruodžio 6 d. vaikai pirmą kartą gyvenime apsilankė Lietuvos Nacionaliniame Operos ir Baleto Teatre Vilniuje- spektaklyje “Spragtukas”.

Po spektaklio, kupini įspūdžių vaikai, buvo pakviesti į vieną iš Vilniaus kavinių, kur jų laukė Kalėdų senelis. Jis įteikė “Labdaros ir Paramos fondo Beautiful Heart” išpildytas svajones – dovanas, kurių mažieji buvo prašę. Kinijos Ambasada visus vaikus apdovanojo pandomis, o Sakartvelo ambasada saldumynais. Mados kurėjas Irakli Nasidze su vaikais atliko tapybos perfomansą, kurio metu kiekvienas nutapė “gerą širdį”.

Renginyje apsilankė dizaineris Irakli Nasidze, Skartvelo Respublikos ambasadorė Khatuna Salukvadze su dukra Anna Maria, Kinijos liaudies Respublikos Politinio skyriaus Vadovas Sun Yanjing bei kiti ambasados atstovai.

 

 

.

 

 

 

 

Jums gali patikti